ارزیابی‌ کیفیت هوا در محل قبل از نصب دستگاه تصفیه هوا

 

 

 

 

 

ارزیابی‌ کیفیت هوا در محل قبل از نصب دستگاه تصفیه هوا

کیفیت هوا از اصلی‌ترین عوامل موثر در کارایی فعالیت‌هایی است که در یک محیط خاص انجام می‌شود. کم‌تر فعالیتی را می‌توان نام برد که نتیجه‌ آن بی‌تاثیر از کیفیت هوای محیط باشد. محیط‌‌های مختلف اعم از مسکونی، بهداشتی، صنعتی، کارگاهی و …. هر کدام الزامات خاص و تعریف شده‌ای برای کیفیت هوا دارند. برای رسیدن به سطح ایده آلی از کیفیت هوا، عوامل متعددی در انتخاب روش تصفیه هوا باید مورد توجه قرار گیرند. از آن جمله میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

نوع کاربری
تعداد نفرات
تجهیزات
موقعیت جغرافیایی
الزامات قانونی

هنگامی که مسئله‌ کیفیت هوای داخلی ساختمان مطرح است، هر فضایی با چالش‌ها و موقعیت‌های ویژه‌ خود مواجه است. اولین قدم در ارزیابی کیفیت هوای داخلی و بازرسی موقعیت‌های موجود برای بهبود کیفیت، مرحله‌ای است که در صورت امکان نیاز به بازدید از محل دارد. این مرحله معمولا شامل یک بازبینی دقیق از ساختمان، اندازه‌گیری‌ کیفیت هوا در نقاط مختلف ساختمان، بازرسی کنترلگرهای هوا و سیستم هوا رسان می‌باشد. زمانی که این ارزیابی کامل شود، یک گزارش کتبی با جزئیات کامل، از روش‌های مناسب تصفیه هوای داخلی تهیه می‌شود و برآوردی از نتیجه‌ استفاده از دستگاه تصفیه هوا را ارائه می‌دهد.

شرکت بهین میتراک قادر است با کمک یک تیم مهندسی ماهر، برخورداری از استانداردهای صنعت تصفیه هوا و آگاهی از الزامات قانونی در طراحی سیستم تصفیه هوا، طراحی و اجرای سیستم‌های هوا رسانی برای محیط‌های مختلف را انجام دهد.

علاوه بر امکانات فوق، بهره گیری از مشاوره‌ کارشناسان شرکای اروپایی، شرکت بهین میتراک را یاری می‌کند تا دستیابی به نتیجه‌ مطلوب را ضمانت نماید.