سیستم تصفیه هوای آی کیو ایر در هتل ها

نوآوری سوئیسی، زیبایی مدرن و حس زندگی و نشاط، ویژگی‌هایی هستند که برند هتل‌های سوئیسوتل را توصیف می‌کنند. شعب هتل‌های زنجیره‌ای سوئیسوتل را می‌توانید در 30 مکان محبوب گردشگران و در قلب جاذبه‌های توریستی پیدا کنید. این هتل‌ها تمام ویژگی‌های محبوب فرهنگ سوئیسی را در خود جا داده‌اند و با ترکیب طراحی هوشمند، به اصل و ریشه فرهنگ مهمانداری سوئیسی وفادار مانده‌اند. به تازگی این برند، تعدادی از اتاق‌هایش را به مفهوم ” حیات و زنده دلی” اختصاص داده است. با اقامت در این اتاق‌ها، مهمانان می‌توانند بدن، ذهن و روح خود را پر نشاط و احیا سازند زیرا در فضای این اتاق‌ها، توجه ویژه‌ای به کیفیت اقامت مهمانان شده است. برای تجهیز و طراحی اتاق‌های جدید سوئیسوتل از وسایل و امکانات برندهایی استفاده شده است که دغدغه‌ای مشابه سوئیسوتل برای نشاط کاربران خود دارند. آی کیو ایر یکی از این برندها است.

سیستم‌های تصفیه هوای آی کیو ایر، هوای پاک برای مهمانان هتل سوئیسوتل در شهر زوریخ فراهم می‌کنند

لیلیان روتل، مدیریت سوئیسوتل می‌گوید: ” احساس نشاط و سرزندگی یک عنصر حیاتی برای لذت بردن از زندگی و یکی از پایه‌های اصلی تجربه در شعب سوئیسوتل است. “اتاق سرزندگی” جدید ما، که بسیاری از ویژگی‌های لازم سلامتی را دارد، یک نماد زنده از ارزش‌های برند ماست.”
این اتاق‌های بسیار زیبا، مجهز به سیستم‌های تصفیه هوای آی کیو ایر مدل CleanZone هستند، که قابلیت تصفیه و جذب آلاینده‌هایی از جمله، دوده ماشین، آلرژن‌ها، ویروس و سایر ذرات معلق را دارد. دستگاه‌های تصفیه هوای CleanZone، هوایی کاملا پاک و تصفیه شده که از ملزومات زندگی سالم است را برای مهمانان هتل فراهم می‌کند. “اتاق‌های سرزندگی” سوئیسوتل نماینده تمام برندهایی ست که برای سلامتی افراد اهمیت ویژه‌ای قائل هستند و اهمیت به محیط زیست، هنر، کارایی و لوکس بودن را در طراحی این اتاق ترکیب کرده‌اند تا فضایی بسیار با کیفیت را ایجاد کنند.
فرانک‌ هامس، مدیریت شرکت آی کیو ایر سوئیس نیز می‌گوید: ” آی کیو ایر بسیار مفتخر است که می‌تواند در پروژه “اتاق‌های سرزندگی” سوئیسوتل همکاری کند. مطالعات نشان داده‌اند که هوای پاک و تصفیه شده، یک المان ضروری برای سلامتی افراد است. با توجه به این موضوع که فناوری تصفیه هوایی که ما استفاده می‌کنیم، در جذب و تصفیه ذرات معلق و ایجاد هوایی پاک در حد کلاس پزشکی، بسیار کارامد است، بسیار طبیعی است که در این پروژه از دستگاه‌های ما استفاده شود.”

دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر مدل Cleazone

سیستم‌های تصفیه هوای آی کیو ایر مدل CleanZone
دستگاه‌های تصفیه هوای سریCleanZone برای ادارات، بیمارستان‌ها، مدارس و مراکز تجاری دیگر که در معرض میزان بالایی از آلودگی هوا هستند، طراحی شده‌اند. مدیای فیلتراسیون دستگاه تصفیه هوای CleanZone بیشتر از 99% ذرات 0.3 میکرون و بزرگتر را از بین می‌برد و کوچکترین ذرات موجود تا 0.003 میکرون را فیلتر می‌کند. گرده‌ موتورها، آلرژی‌زاها، ویروس‌ها و تمام آلاینده‌های دیگر معلق در هوا دائما فیلتر می‌شوند و هوای تمیز از بالای دستگاه تصفیه هوا به محیط بر می‌گردد.
هیچ دستگاه تصفیه هوای دیگری از نظرعملکرد آسان و بی صدا مشابه دستگاه‌های تصفیه هوای CleanZone نیست. این ویژگی به دو فن دقیق و قوی IQAir برمی‌گردد که مقدار زیادی از هوا را، با مقدار بسیار کمی‌ لرزش وارد دستگاه می‌کنند. فناوری نانوفیبر IQAir اجازه می‌دهد که هوایی بیشتر از انچه مرسوم سایر دستگاه‌های تصفیه هوا است، وارد دستگاه تصفیه هوای CleanZone شود و در عین حال کارایی فیلترها نیز تغییری نمی‌کند. دستگاه‌های تصفیه هوای CleanZone دارای یک طراحی پست فیلتر کاهش دهنده‌ صدا هستند که هوا را بدون صدای اضافه و آزاردهنده به محیط وارد می‌کند.