حمایت آی کیو ایر از کودکی 2 ساله مبتلا به بیماری ازدیاد ایمن گلوبولین

او نمی‌تواند سوار ماشین یا مترو شود. گردش‌های وی به پارک مرکزی نزدیک خانه، کوتاه و انگشت‌شمار است. جرم‌هایی که باعث عطسه و آبریزش بینی برای مردم عادی می‌شود، می‌تواند برای ایدان زبلاکی مرگبار باشد.
کودک و آلودگی هوا ایدان در 8 ماهگی مبتلا به بیماری ازدیاد ایمن گلوبولین (Hyper IgM) تشخیص داده شد. این بیماری یک بیماری ژنتیکی نادر است که در هر 1 میلیون نوزاد، 1 نفر را مبتلا می‌کند. این بیماری سیستم ایمنی بدن ایدان را از کار می‌اندازد. باکتری، ویروس و قارچ‌هایی که بر سیستم‌های ایمنی بدون نقص تاثیر چندانی ندارد و یا یه آسانی مدیریت می‌شود، برای مبتلایان به این بیماری مرگبار است. به همین علت پزشک ایدان به خانواده‌ی وی اصرار کرد تا برای یک تصفیه‌کننده‌ی هوا با کلاس پزشکی سرمایه‌گذاری کنند.

آی کیو ایر تنها دستگاهی بود که از آزمون گذشت.

آکیوا، پدر ایدان می‌گوید: ” فکر می‌کنم تک تک گزارشات مربوط به فیلترهای هپا را خواندم. آی کیو ایر تنها دستگاهی بود که می‌توانست میکروب‌ها، ویروس‌ها و سایر ذرات معلق در هوا با اندازه‌ی 0.003 میکرون را فیلتر کند و این توانایی برای ما کلیدی بود.”
هنگامی که خانواده برای انجام یک پیوند استخوان به شهر سیاتل سفر کردند، دستگاه آی کیو ایر مدل HealthPro را نیز همراه خود بردند.
پدر می‌گوید:” ما وسایل کمی را با خود بردیم، اما باور کنید این دستگاه همیشه همراه ما بوده‌است. ما آن را با پست مخصوص، دو روز قبل از رسیدن به سیاتل، به آن جا فرستادیم و تا روزی که برگردیم آن را نگه داشتیم.”
بعد از بازگشت به نیویورک، والدین ایدان دومین سیستم تصفیه هوای آی کیو ایر را برای اتاق نشیمنشان خریداری کردند.

کودک و آلودگی هوا
آی کیو ایر تمام اعضای خانواده را تحت تاثیر قرار داده است.

پدر ایدان می‌گوید: ” پسر ما در حال حاضر 2 ساله است و به ندرت سرما میخورد. ما اعتبار این مسئله را به آی کیو ایر می‌دهیم.”
آکیوا می‌گوید که به خاطر حضور دو سیستم تصفیه هوای آی کیو ایر و هوای پاک کلاس پزشکی، تمام اعضای خانواده سالم‌تر و خوشحالترند.
او هم چنین اشاره می‌کند که: ” این دستگاه‌های تصفیه کننده هوا، هوای آپارتمان ما را پاک و خالی از جرم نگه می‌دارند. اگر فرد بیماری در خانه‌ی ما حضور داشته باشد، ما دستگاه را روی بالاترین سرعت تنظیم می‌کنیم و آرامش ذهنی داریم. حتی هنگامی که خانه تکانی داریم، یکی از دستگاه را همراه خود از اتاقی به اتاق دیگر جابه جا می‌کنیم.”

آکیوا دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر مدل HealthPro را برای خانواده‌هایی که برای تنفس هوای تمیز اهمیت قائل می‌شوند، توصیه می‌کند و می‌گوید:” آی کیو ایر باعث می‌شود که ایدان به جای بیمارستان، در خانه امنیت داشته باشد و ما برای این موضوع از آی کیو ایر سپاسگذاریم.”