درباره ما

 

 

تصویر دفتر مرکزی شرکت بهین میتراک

مهم‌ترین هدف ما این است که با بهره‌گیری از مشاوره‌ کارشناسان بین المللی، تطبیق آن با سبک زندگی ایرانی و ارائه‌ خدمات متنوع دیگر سبکی فرامدرن را در جهت کمرنگ ساختن رد پای فعالیت‌های مخرب انسانی ایجاد کنیم. سبکی که مزایایی بیشتر از چالش‌ها و معایبش در پی دارد.

درباره بهین میتراک

چندسالی است که زندگی سنتی در کلان شهرها رو به سوی پیشرفته و مدرن شدن می‌رود. آثار این تغییر در تمام ابعاد زندگی شهری، از زندگی خانگی گرفته تا تحصیل، کار و حتی خلق و خوی افراد دیده می‌شود. متاسفانه این سبک از زندگی علاوه بر آسایش و سهولتی که به ارمغان آورده، پیامدها و ویژگی‌های منفی و ناخوشایندی نیز به همراه داشته‌ است.

آلودگی و تغییرات هوا نیز یکی از این پیامدهاست که به دنبال افزایش جمعیت، استفاده‌ گسترده از وسایل نقلیه، افزایش تعداد کارخانه‌ها و مراکز تولیدی و حتی فعالیت‌های درون خانه از جمله پخت و پز، به وجود آمده است.

همه‌ ما از طریق رسانه‌های اجتماعی، تبلیغات محیطی، مشاهده و از همه مهم‌تر تجربه‌های شخصی با این پدیده آشنا هستیم. متاسفانه تاثیرات این نوع از آلودگی مستقیما و به مدت طولانی زندگی افراد را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

با توجه به افزایش سطح و شدت این آلودگی، و با هدف کاهش تاثیرات آن، شرکت بهین میتراک در سال ۸۸ و با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت IQAir سوئیس شروع به کار کرد و اکنون علاوه بر دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir در زمینه فیلتراسیون هوای فضاهای صنعتی، نیمه صنعتی، بیمارستانی و تمام اماکنی که در آن‌ها کیفیت هوای پاک و چالش‌های مربوط به آن مطرح است فعالیت می‌کند.

مهم‌ترین هدف ما این است که با بهره‌گیری از مشاوره‌ی کارشناسان بین المللی، تطبیق آن با سبک زندگی ایرانی و ارائه‌ خدمات متنوع دیگر سبکی فرامدرن را در جهت کمرنگ ساختن رد پای فعالیت‌های مخرب انسانی ایجاد کنیم. سبکی که مزایایی بیشتر از چالش‌ها و معایبش در پی دارد.

 

 

“برای ۵۰ سال هدف اصلی آی کیو ایر این بوده است که افراد کنترل محیط زیست خود را به دست بگیرند.”

 

کلاز هامس / بنیانگذار آی کیو ایر

 

تصویر شوروم دستگاه‌های تصفیه هوای ای کیو ایر

درباره آی کیو ایر

کلاز و منفرد هامس در سال ۱۹۶۳ در آلمان، اولین فیلترهای تصفیه هوا را برای تصفیه گرده و دوده اجاق اختراع کردند. این فیلتر با تعدادی آهن‌ربا به خروجی اجاق چسبیده و اجازه خروج دوده را نمی‌داد. منفرد که خود دچار بیماری آسم بود، مدتی پس از استفاده از این فیلتر متوجه تغییرات و بهبودی نسبی‌ در علائمش شد.

در سال ۱۹۸۱ پس از درگذشت منفرد، کلاز تصمیم گرفت تا این راه را ادامه دهد و کشور سوئیس را برای توسعه شرکت خانوادگی خود در نظر گرفت. 

در سال ۱۹۹۰ فرانک، پسر کلاز، با ساخت فیلتری مخصوص کابین خودروی مرسدس بنز، راه پدر و عموی خود را توسعه و ادامه داد.

در سال ۱۹۹۸، دستگاه تصفیه هوای HealthPro 250 توسط فرانک هامس طراحی و تولید شد و ظرف مدت کوتاهی، توجه بسیاری را در این صنعت به خود جلب کرد.

در سال ۲۰۰۳، پس از شیوع ویروس کشنده سارس در آسیا، مقامات هنگ کنگ دستگاه‌های تصفیه هوای آی کیو ایر را برای مقابله با این ویروس در مراکز بهداشتی انتخاب کردند و آی کیو ایر سیستم‌های تصفیه هوای ۱۵۰ بیمارستان در هنگ کنگ را تامین کرد.

در سال ۲۰۰۴ انجمن ریه آمریکا، آی کیو ایر را به عنوان همیار انحصاری تحقیقاتی خود برای ایجاد آگاهی در زمینه آلودگی هوای داخلی و دستگاه‌های تصفیه هوای مولد اوزون انتخاب کرد. 

در سال ۲۰۱۴، آی کیو ایر یک مرکز هوای پاک مخصوص را در کالیفرنیا افتتاح کرد. در این مرکز تمامی راهکارها و فناوری های تصفیه هوا به نمایش گذاشته شده‌اند.

مشتریان ما

شرکت چای گلستان

شرکت چای گلستان

شرکت چای گلستان

شرکت چای گلستان