سوالات متداول

سوالات متداول

آیا امکان شست و شوی فیلترها وجود دارد؟

فیلترهای هپا و کربن اکتیو به هیچ عنوان قابل شست و شو نیستند، زیرا ذرات و آلودگی جذب شده، در میان تاروپود الیاف فیلتر تثبیت می‌شوند. فیلترهای یک دستگاه تصفیه هوا، باید پس از اشباع شدن تعویض شوند.

محصولات بهین میتراک چند سال گارانتی دارند؟

تمامی محصولات آی کیو ایر دارای گارانتی ۲ ساله شرکت بهین میتراک و ۱۰ سال خدمات پس از فروش هستند.

قیمت دستگاه‌ها به چه صورت است؟

برای اطلاع از جدیدترین قیمت‌های دستگاه‌های آی کیو ایر به فروشگاه اینترنتی بهین میتراک مراجعه نمایید.

چگونه یک دستگاه تصفیه هوای مناسب را تشخیص دهیم؟

به مقاله ۷ گناه عرضه کنندگان دستگاه تصفیه هوا مراجعه شود. در این مقاله، ۷ مورد بسیار مهم در تشخیص یک دستگاه تصفیه هوای مناسب و مورد اطمینان به ترتیب اهمیت توضیح داده شده است.

ابعاد دستگاه چقدر است؟

مدل Healthpro 250 دارای ابعاد ۳۸ در ۴۱ در ۷۲ و وزن ۱۶ کیلوگرم است. برای اطلاع از سایر مشخصات فنی روی این لینک کلیک نمایید.

مدل Klause چه تفاوتی با سایر محصولات دارد؟

مدل Klause در واقع همان مدل Healthpro 250 است که با رویه چوبی و به بهانه بزرگداشت بنیانگذار آی کیو ایر طراحی شده است. این محصول به تعداد محدود و تنها برای بازار آمریکای شمالی عرضه می‌شود.

آیا یونیزاسیون و تولید اوزون برای تصفیه هوا مورد تایید است؟

تکنولوژی یونیزاسیون و تولید اوزون، جهت تصفیه هوا، منسوخ شده‌اند. در تکنولوژی یونیزاسیون، یون‌های شارژ شده به ذرات معلق در هوا چسبیده، آن‌ها را باردار می‌کنند و موجب چسبیدن ذرات به سطوح اطراف مانند مبلمان و میز می شوند. مشکل اصلی این است که این ذرات دوباره می‌توانند در هوا پراکنده شوند.
تولید اوزون برای تصفیه هوا، به هیچ عنوان مورد تایید نیست. اوزون بر طبق استانداردهای کنترل کیفیت هوا و سازمان محیط زیست آمریکا، خود یک آلاینده محسوب می‌شود و حتی در مقادیر بسیار کم نیز موجب تحریک ریه و ایجاد بیماری‌های تنفسی می‌شود.

چگونه بفهمیم فیلتر دستگاه تصفیه هوای ما نیاز به تعویض دارد؟

روی دستگاه شما، در قمست کنترلی آن، یک نمایشگر با طرح دستگاه به شکل زیر وجود دارد:

همانطور که ملاحظه می‌نمایید تمامی فیلترهای دستگاه به همراه اسم و یک چراغ نشان داده شده‌اند. در حالت عادی این چراغ‌ها به رنگ سبز هستند، در صورتی که فیلتر نزدیک به اشباع باشد، رنگ آن نارنجی شده و زمانی که کاملا اشباع گردد قرمز شده و شما می‌توانید برای تعویض آن اقدام نمایید.

 

هزینه ارسال به عهده چه کسی است؟

ارسال دستگاه‌ها در تهران به صورت رایگان و به شهرستان با هزینه ارسال چاپار که به عهده مشتری است، صورت می‌گیرد.