شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی وب سایت میتراک:

کاربر گرامی، لطفاً موارد زیر را جهت استفاده آسان و بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی میتراک به دقت مطالعه فرمایید.

 • ورود به فروشگاه اینترنتی میتراک و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی میتراک از سوی کاربر است.
 • توجه داشته باشید که در قسمت توضیحات سفارش، حتما بازه زمانی دریافت سفارش خود را قید نمایید.
 • جهت پیگیری سفارش، حتما کد رهگیری را نزد خود نگاه دارید.
 • در نظر داشته باشید، در صورت موفقیت آمیز نبودن خرید و کم شدن مبلغ از حساب شما، این مبلغ طی 72 ساعت آینده به حساب شما عودت داده خواهد شد. در غیر این صورت با ثبت کد رهگیری، با شماره …. تماس حاصل فرمایید.

قوانین عمومی:

 • توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی میتراک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی میتراک تغییراتی در آینده ایجاد شود، تغییرات در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
 • تعریف مشتری یا کاربر:
  مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی میتراک اقدام نماید.
 • ارتباطات الکترونیکی:
  هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی میتراک استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی میتراک ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی میتراک به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه ) به درخواست شما پاسخ دهد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

 • تمامی سفارش‌هایی که به صورت اینترنتی پرداخت می‌شوند، در روز کاری آینده و در ساعات اداری ارسال می‌گردند، بنابراین در صورت تمایل به دریافت محصول در همان روز ثبت سفارش، گزینه پرداخت در محل را انتخاب نمایید.
 • روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
 • فروشگاه اینترنتی میتراک به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۶:۳۰ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات می‌باشد.
 • کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی میتراک به وسیله ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه اینترنتی میتراک همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی میتراک به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق لغو کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای مشتری محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
 • فروشگاه اینترنتی میتراک مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی میتراک محفوظ است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

 • فروشگاه اینترنتی میتراک به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
 • فروشگاه اینترنتی میتراک متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.