دستگاه‌های تصفیه هوای آی کیو ایر

تفاوتی ندارد که نیاز شما خانگی باشد یا پزشکی و یا تخصصی. دستگاه‌های تصفیه هوای آی کیو ایر با طیف وسیعی از فیلترها و ظرفیت‌های هوادهی، نیازهای مختلف به هوای پاک، اعم از خانگی، صنعتی، پزشکی، آزمایشگاهی و ... را رفع می‌کنند.

مجموعه محصولات آی کیو ایر

تفاوتی ندارد نیاز شما خانگی باشد یا پزشکی و یا تخصصی. دستگاه‌های تصفیه هوای آی کیو ایر با طیف وسیعی از فیلترها و ظرفیت‌های هوادهی، نیازهای مختلف به هوای پاک، اعم از خانگی، صنعتی، پزشکی، آزمایشگاهی و ... را رفع می‌کنند.
تصویر دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر مدل Allergen 100

دستگاه تصفیه هوا آی کیو ایر مدل Allergen 100

کارایی و قدرت دستگاه‌های تصفیه هوای مدل Allergen 100، حاصل استفاده از بهترین فیلترهای هپا و عدم استفاده از فناوری‌های خطرناک مانند تولید اوزون، یونیزاسیون، الکترواستاتیک و پلاسما است.

 

تصویر دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر مدل HealthPro 250

دستگاه تصفیه هوا آی کیو ایر مدل HealthPro 250

این دستگاه پرفروش‌ترین و برترین دستگاه تصفیه هوای خانگی شناخته شده است. گرده‌ گیاهان، ذرات قارچی، گرد و غبار، ویروس، باکتری و سایر ذرات آلاینده‌ هوا، به هیچ عنوان شانسی مقابل این دستگاه ندارند.

 

تصویر دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر مدل GC Multigas

دستگاه تصفیه هوا آی کیو ایر مدل GC Multigas

دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر مدل GC multigas، با استفاده از مرغوب‌ترین نوع کربن اکتیو، بهترین گزینه برای افرادی است که از آلودگی شیمیایی، گازی و بو در خانه و محل کار خود رنج می‌برند.

 

تصویر دستگاه تصفیه هوای مدل کلاز آی کیو ایر

دستگاه تصفیه هوا آی کیو ایر مدل Klause

داخل هر نسخه از سری کلاز، یکی از بهترین دستگاه‌های تصفیه هوای جهان قرار گرفته است: دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر مدل HealthPro 250. این دستگاه به تعداد محدود و تنها در آمریکای شمالی عرضه می‌گردد.

 

تصویر دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر مدل Perfect 16

دستگاه تصفیه هوا آی کیو ایر مدل Perfect 16

سیستم تصفیه هوای آی کیو مدل Perfect 16، با قرارگیری در سیستم هواساز مرکزی، با استفاده از حدود ۲۰ متر مربع فیلتر هپا، کیفیت هوای خانه شما را به کمال می‌رساند. 

 

تصویر دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر مدل GCX

دستگاه تصفیه هوا آی کیو ایر مدل GCX

دستگاه تصفیه هوای GCX پوشش بالاتری برای هوای محیط، همراه با طول عمرِ فیلتر بیشتر فراهم می‌کند. این دستگاه انواع آلودگی‌های گازی و شیمیایی را توسط فیلتر کربن اکتیو خود به خوبی جذب می‌کند.

 

تصویر دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر مدل Cleanroom H13

دستگاه تصفیه هوا آی کیو ایر مدل Cleanroom H13

دستگاه‌های تصفیه هوای آی کیو ایر سری Cleanroom، با استفاده از فیلتر هپای آنتی ماکروبیال، بهترین گزینه برای بیمارستان‌ها و بخش‌های حساس بیمارستان‌ها از جمله اتاق‌های عمل هستند.

 

تصویر دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر سری دندانپزشکی

دستگاه تصفیه هوا آی کیو ایر سری دندانپزشکی

دستگاه‌های تصفیه هوای سری دندانپزشکی، به حفاظت دندانپزشک، کارکنان داندانپزشکی و بیماران در مقابل عفونت‌ها، باکتری و ویروس‌ها، بخار سمی جیوه، بوها و سایر آلاینده‌های خاص این محیط کمک می‌کند.

 

تصویر دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر مدل Cleanzone SL

دستگاه تصفیه هوا آی کیو ایر مدل Cleanzone SL

دستگاه‌های تصفیه هوای سری CleanZone SL تا ۹۵% ذرات معلق هوا در ادارات، کلاس‌ها و دیگر فضاهای تجاری را با کم‌ترین صدای ممکن از بین می‌برند.

 

تصویر دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر سری Cleanzone 5000

دستگاه تصفیه هوا آی کیو ایر سری Cleanzone 5000

دستگاه‌های تصفیه هوای CleanZone قوی‌ترین سیستم‌های تصفیه هوای پرتابل هستند که بیشترین میزان هوادهی و بالاترین کارایی را با کم‌ترین صدای ممکن دارند.

 

تصویر دستگاه ذره شمار لیزری آی کیو ایر

دستگاه ذره شمار لیزری

دستگاه ذره شمار لیزری IQAir از فناوری لیزر برای شمارش ذرات متمرکز در هوای محدود محیط استفاده می‌کند. از این دستگاه برای سنجش کیفیت هوا استفاده می‌شود.

 

 

تصویر دستگاه پایش وضعیت هوای آی کیو ایر

دستگاه پایش وضعیت هوا

دستگاه پایش وضعیت هوای Air Visual Pro از طریق فناوری لیزری و فن مخصوص، می‌تواند تعداد ذرات معلق در هوا را شمارش کند و به این ترتیب کیفیت هوای محیط را به شما گزارش کند.

 

تصویر دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر مدل Atem

مدل Atem

به زودی