طراحی

اطلاعات کامل‌تر درباره طراحی دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir سری دندانپزشکی

۲ مدل دستگاه تصفیه هوا مخصوص مراکز دندانپزشکی
دستگاه‌های تصفیه هوای سری دندانپزشکی آی کیو ایر، شامل ۲ مدل Dental Pro و Dental Hg FlexVac™ می‌شوند. هر دوی این مدل‌ها به طور خاص برای تصفیه هوای محیط های دندانپزشکی طراحی شده‌اند.

دستگاه تصفیه هوای مدل Dental Pro، یک سیستم پیچیده تصفیه هوا متشکل از ۵ مرحله فیلتراسیون است که به تصفیه آلودگی مختص محیط دندانپزشکی مانند باکتری، ویروس‌ها، ترکیبات آلی فرار، بوی مواد ضدعفونی کننده و بخار جیوه کمک می‌کند.
این دستگاه تصفیه هوا می‌تواند به راحتی در هر نقطه ای از دفتر قرار داده شود و هوا را با گردش دائمی در محیط، تصفیه کند.

دستگاه تصفیه هوای مدل ™Dental Hg FlexVac نیز یک سیستم تصفیه هوای قابل جا به جایی است، اما در کنار آن یک کانال مکش انعطاف پذیر نیز وجود دارد.
دستگاه تصفیه هوای مدل ™Dental Hg FlexVac، در جذب و تصفیه قطرات معلق در هوا، پودر حاصل از تراش دندان و بخار جیوه حاصل فرایند دندانپزشکی، توانایی بسیار بالایی دارد.
کانال مکش انعطاف پذیر نیز معمولا روی سینه بیمار قرار داده می‌شود تا بخار جیوه و سایر آلودگی‌های حاصل از کار را مستقیما، جذب کند.

کاملا ساخت سوئیس
“ساخت سوئیس” تنها یک برچسب نیست، بلکه نشانه کیفیت فوق العاده، منحصر به فرد بودن، طراحی برتر، نوآوری، دقت و قابلیت اطمینان است. در صنعتی که در آن بیشتر دستگاه های تصفیه هوا با ادعای تولیدکنندگان همخوانی ندارد، ما هر دستگاه تصفیه هوای IQAir را تست و تضمین می کنیم. همه مراحل تولید ما در سواحل بکر دریاچه کنستانس انجام می شود. با استفاده از با کیفیت‌ترین قطعات، یک تیم اختصاصی از صنعتگران ماهر و آموزش دیده و فرایندهای تولید مدرن که طی ۵۰ سال تصحیح شده اند، IQAir توانسته است بهترین دستگاه تصفیه هوا در جهان را تولید کند.

بسیار کم صدا
نسخه‌ی جدید دستگاه تصفیه هوای سری دندانپزشکی IQAir در تمام سرعت‌های فن، بدون تاثیر منفی بر عمر فیلتر و یا کارایی سیستم به طور متوسط ۷% صدای کمتر و ۱۱ % هوای پاک بیشتر ایجاد می کند. اکنون شما می توانید بدون ایجاد سروصدای آزار دهنده در محیط، هوای تمیز و سالم داشته باشید. طراحی “فن-در-مرکز” IQAir، موتور فن را میان فیلترهای گیرنده ی صدا قرار می دهد. محفظه دو جداره، انتقال صدا را به میزان موثری کاهش می دهد. ورق‌های لاستیکی، لرزش موتور را از محفظه دستگاه تصفیه هوا جدا می‌سازد. دریچه EvenFlow، ضمن این که هوا را با تلاطم کم و سرعت پایین وارد محیط می کند، مانع از خروج صدا از دستگاه می‌شود.

خروجی هوای ۳۲۰ درجه
بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا، از طریق یک خروجی کوچک و پر سروصدا هوای تصفیه شده را، وارد اتاق می‌کنند. دستگاه‌های تصفیه هوای سری دندانپزشکی IQAir به نحوی طراحی شده اند که با خروجی ۳۲۰ درجه، هوا را در جهات بیشتر بدون ایجاد جریان هوای آزار دهنده و یا سروصدا تامین می کنند. دستگاه‌های تصفیه هوای دیگر، جریان‌ هوای آزار دهنده ایجاد می‌کنند و امکان ایجاد هوای پاک و تمیز را، محدود می سازند. با خروج متعادل هوای پاک از طریق یک دریچه توزیع کننده ۳۲۰ درجه ™EvenFlow در دستگاه های تصفیه هوای سری دندانپزشکی شرکت IQAir، کارایی دستگاه افزایش می یابد. تعبیه‌ی دریچه‌ی عریض خروج هوا باعث می شود که دستگاه ها با ایجاد کمترین صدا، بهترین توزیع هوا را داشته باشند.

صرفه جویی در مصرف انرژی
نسخه‌ی جدید دستگاه‌های IQAir بسیار قدرتمند است، با این وجود مصرف دستگاه‌ها بیشتر از یک لامپ معمولی نیست. در قلب این دستگاه تصفیه هوا، فن گریز از مرکز بسیار کارا و یک موتور بی نیاز از تعمیر وجود دارد. این ترکیب شگفت انگیز تا ۱۳۰۰ مترمکعب هوا در هر ساعت ارسال می‌کند، در حالی که مصرف آن در پایین‌ترین سرعت ۲۰ وات و در بیشترین سرعت حداکثر ۱۳۵ وات می باشد. در نتیجه، این دستگاه تصفیه هوا به عنوان پیشرفته ترین و کاراترین دستگاه تصفیه هوا در جهان، تنها مقدار بسیار کمی هزینه انرژی در بر خواهد داشت.

تعویض آسان فیلترها
طراحی ماجولار هر دو مدل دستگاه های تصفیه هوای سری دندانپزشکی شرکت IQAir امکان دسترسی به همه فیلترها را طی چند ثانیه فراهم می‌سازد. به آسانی با آزادکردن کردن بازوهای قفل کننده و کشیدن فیلترها به بیرون از فریم، تقریباً همه می توانند به سادگی و بدون استفاده از ابزار خاص، هر یک از فیلترهای دستگاه را در مدتی کوتاه تعویض کنند.
نشانگرهای رنگی روی صفحه نیز به شما زمان اشباع شدن و نیاز به تعویض فیلترها را نشان می دهند.