ویژگی‌ها

اطلاعات کامل‌تر درباره ویژگی‌های دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir سری دندانپزشکی

بهترین مدیا، بهترین فیلتراسیون
دستگاه های تصفیه هوای سری دندانپزشکی، دارای بهترین مدیای موجود در صنعت همراه با طراحی فوق العاده فیلتر برای محافظت بی نقص در برابر گازها، بو و مواد شیمیایی می باشد. چهار کارتریج فیلتر جاذب گاز در دستگاه تصفیه هوای سری دندانپزشکی، مجموعاً ۵.۴ کیلوگرم کربن فعال با بالاترین کیفیت دارند (نه کربن کم کیفیت پوسته نارگیل استفاده شده در سایر دستگاه‌های تصفیه هوا). دستگاه تصفیه هوای IQAir همچنین از زئولیت که نوعی دیگر از فیلتر مدیا با کیفیت کمتر و ارزان تر می‌باشد، استفاده نمی‌کند. گلوله‌های آلومینا که با پرمنگنات پتاسیم اشباع شده‌اند، فرمالدئید را از هوا حذف می‌کنند. شکل استوانه‌ای کارتریج‌های دستگاه تصفیه هوای سری دندانپزشکی، بدون ایجاد افت فشار، امکان حداکثر تماس بین هوا و فیلتر مدیا را فراهم می‌سازند. در ضمن، دور هر یک از استوانه‌ها با فیلترهایی پوشانده شده است که از رها شدن هر گونه گرد و غبار مدیا به درون دستگاه تصفیه هوا جلوگیری کرده که این امر بهبود کلی کارایی دستگاه را به دنبال دارد.

هوابندی ™3D UltraSeal، نشتی دستگاه را از بین می برد
کارایی عنوان شده برای بیشتر دستگاه های تصفیه هوا رقمی تئوری است. نشتی‌های داخلی بین اجزای مختلف، بازدهی واقعی بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا را کاهش می‌دهد. دستگاه تصفیه هوای IQAir دارای حق ثبت اختراع برای فن‌آوری 3D UltraSeal TM است. پیش از هر چیز، نشت بندی کاغذ چین خورده‌ فیلتر با قاب آن تضمین می‌شود. دوم این که فن‌آوری 3D UltraSeal، هوابندی کامل بین قاب فیلتر و محفظه را تضمین می‌کند. و سوم این که هوابندی بین اجزاء، دستگاه را به یک سیستم نفوذناپذیر در برابر هوا تبدیل کرده است. به همین دلیل، کارایی کلی دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir از کارایی عنوان شده سایر دستگاه‌های تصفیه هوا بیشتر است.

دستگاه‌های تصفیه هوای سری دندانپزشکی را به هر جا که دوست دارید انتقال دهید
دستگیره‌ای بالای دستگاه و چرخ‌های محکم در پایین، جابه‌جایی آن را به هر نقطه از مطب آسان می‌سازد و به شما این امکان را می‌دهد که دستگاه را به هر جایی که نیاز داشته باشید،منتقل کنید. همچنین وقتی که نیاز به تصفیه هوا نیست، به راحتی می‌توانید دستگاه خود را به داخل کمد یا هر جای دیگر منتقل کنید.

کنترل از راه دور آسان
یک ریموت کنترل باریک و پرقدرت برای کنترل راحت‌تر دستگاه تصفیه هوا از هر گوشه مطب دندانپزشکی تهیه شده است. با این ریموت کنترل، سرعت فن و تایمر از هر نقطه مطب به راحتی قابل تنظیم است. دندانپزشک و سایر کارکنان می‌توانند بدون لمس دستگاه تصفیه هوا، سرعت دستگاه را تنظیم و یا آن را خاموش و روشن کنند.