طراحی

اطلاعات کامل‌تر درباره طراحی دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir سری Cleanroom

خروجی هوای ۳۲۰ درجه
بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا، از طریق یک خروجی کوچک و پر سروصدا هوای تصفیه شده را، وارد اتاق می‌کنند. دستگاه تصفیه هوای IQAir به نحوی طراحی شده است که با خروجی ۳۲۰ درجه، هوا را در جهات بیشتر بدون ایجاد جریان هوای آزار دهنده و یا سروصدا تامین می‌کند. دستگاه‌های تصفیه هوای دیگر، جریان‌ هوای آزار دهنده ایجاد می‌کنند و امکان ایجاد هوای پاک و تمیز را، محدود می‌سازند. با خروج متعادل هوای پاک از طریق یک دریچه توزیع کننده ۳۲۰ درجه ™EvenFlow در دستگاه های تصفیه هوای شرکت IQAir، کارایی دستگاه افزایش می‌یابد. تعبیه‌ دریچه‌ عریض خروج هوا باعث می‌شود که دستگاه‌های تصفیه هوای سری Cleanroom با ایجاد کمترین صدا، بهترین توزیع هوا را داشته باشند.

فن آوری ۱۰۰% سالم
فن آوری فیلتراسیون HyperHEPA® ما ایمن‌ترین، سالم ترین و موثرترین راه برای تمیز کردن هوا می‌باشد. فیلترهای ذرات دستگاه تصفیه هوای Cleanroom در مجموع ۹۹.۹۷ %از ذرات معلق بزرگتر از ۰.۳ میکرون را بدون استفاده از فن آوری های نا امن و یا تایید نشده مانند تولید اوزن، یونیزاسیون و اشعه ماوراء بنفش جذب می‌کند. . وقتی فیلتر ®HyperHEPA بدون ایجاد عوارض جانبی مضر، می تواند محافظت شما در برابر آلودگی هوا را تضمین کند، چرا باید سلامتتان را با وسایل ناکارآمد به خطر بیاندازیم؟

برتری فیلترهای HyperHEPA
دستگاه های تصفیه هوای سری Cleanroom برای این طراحی شده‌اند که نیاز اتاق‌ها و محیط‌هایی که به شدت به هوای پاک احتیاج دارند را برآورده کنند. سیستم HyperHEPA ی IQAir به عنوان کارامدترین سیستم فیلتراسیون شناخته شده است و سری Cleanroom دارای بیشترین سطح مدیا برای اطمینان از پاک ترین هوای ممکن است.

تنظیمات ثابت و قابل اطمینان
تعبیه روش‌هایی خاص از هر گونه تغییر در تنظیمات دستگاه تصفیه هوا جلوگیری می‌کند. یک قفل بسیار مطمئن از جابه‌جایی فیلترهای دستگاه ممانعت می‌کند. یک سیستم آویز مطمئن، ورودی سیم برق دستگاه را قفل می‌کند و باعث می‌شود که سیم برق دستگاه تصفیه هوا بدون اجازه کشیده نشود. نصب این مجموعه نیز با راهنمای مخصوص بسیار آسان است.

صرفه جویی در مصرف انرژی
نسخه‌ جدید دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir بسیار قدرتمند است، با این وجود مصرف آن بیشتر از یک لامپ معمولی نیست. در قلب این دستگاه تصفیه هوا، فن گریز از مرکز بسیار کارا و یک موتور بی نیاز از تعمیر وجود دارد که مصرف آن در پایین‌ترین سرعت ۲۰ وات و در بیشترین سرعت حداکثر ۱۳۵ وات می‌باشد. در نتیجه، این دستگاه به عنوان پیشرفته ترین و کاراترین دستگاه تصفیه هوا در جهان، تنها مقدار بسیار کمی هزینه انرژی در بر خواهد داشت.

کیفیت سوئیس
“ساخت سوئیس” تنها یک برچسب نیست، بلکه نشانه کیفیت فوق العاده، منحصر به فرد بودن، طراحی برتر، نوآوری، دقت و قابلیت اطمینان است. در صنعتی که در آن بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا با ادعای تولیدکنندگان همخوانی ندارد، ما هر دستگاه تصفیه هوای IQAir را تست و تضمین می‌کنیم. همه مراحل تولید ما در سواحل بکر دریاچه کنستانس انجام می‌شود. با استفاده از با کیفیت‌ترین قطعات، یک تیم اختصاصی از صنعتگران ماهر و آموزش دیده و فرایندهای تولید مدرن که طی ۵۰ سال تصحیح شده‌اند، IQAir توانسته است بهترین دستگاه‌های تصفیه هوا در جهان را تولید کند.