ویژگی‌ها

اطلاعات کامل‌تر درباره ویژگی‌های دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir سری Cleanroom

آب بندی بدون نقص
کارایی عنوان شده برای بیشتر دستگاه های تصفیه هوا رقمی تئوری است. نشتی‌های داخلی بین اجزای مختلف، بازدهی واقعی بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا را کاهش می‌دهد. IQAir دارای حق ثبت اختراع برای فن‌آوری 3D UltraSeal TM است. پیش از هر چیز، نشت بندی کاغذ چین خورده‌ فیلتر با قاب آن تضمین می‌شود. دوم این که فن‌آوری 3D UltraSeal، هوابندی کامل بین قاب فیلتر و محفظه را تضمین می‌کند. و سوم این که هوابندی بین اجزاء، دستگاه را به یک سیستم نفوذناپذیر در برابر هوا تبدیل کرده است. به همین دلیل، کارایی کلی دستگاه تصفیه هوای IQAir از کارایی عنوان شده سایر دستگاه‌های تصفیه هوا بیشتر است.

جدیدترین مدل فن
در نسخه جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir، از قوی‌ترین فن‌ موجود استفاده شده است که قدرت بالای این فن، نتایج بهتری را در تصفیه هوا به همراه دارد. طراحی بهینه شده از جدیدترین فناوری آیرودینامیک برای تبدیل انرژی به هوای بیشتر و آلودگی صوتی کمتر بهره برده است. این فن دارای قدرت حیرت انگیز ۱۲۰۰ متر مکعب در ساعت می‌باشد. با توجه به این که هر فن به طور جداگانه تنظیم و در آن از بلبرينگ‌های فولادی استفاده می‌شود، عمر کاری آن چند سال بیشتر از سایر فن‌ها می‌باشد. در مدل جدید دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir ، فن درون دستگاه توسط هشت ضربه گیر از محفظه دستگاه جدا شده که صدای دستگاه تصفیه هوا را به مراتب کاهش می‌دهد.

راه حل های انعطاف پذیر
اتاق‌های پژوهش، فضاهای تولیدی، اتاق‌های کنترل گیاه و محیط‌های کنترل شده‌ی دیگر گاهی نیاز به فشار مثبت برای جلوگیری از ورود آلاینده ها به فضا دارند. از طرف دیگر فشار منفی می‌تواند در نگه داشتن آلاینده‌ها در یک فضای ایزوله کمک کند. دستگاه های تصفیه هوای سری Cleanroom می‌توانند به ابزار In Flow W125 و Out Flow W125 متصل شوند تا مقدار فشار مورد نظر برای هر محیط را ایجاد کنند. دستگاه Out Flow W125 این امکان را نیز فراهم می‌کند که دستگاه تصفیه هوا خارج محیط کنترل شده قرار بگیرد و در نتیجه از نشتی داخل خانه جلوگیری می‌شود.

کنترل از راه دور
یک ریموت کنترل باریک و پرقدرت برای کنترل راحت‌تر دستگاه تصفیه هوا از هر گوشه محیط تهیه شده است. با این ریموت کنترل، سرعت فن و تایمر از راه دور به راحتی قابل تنظیم است.

سیستم کنترلی پیشرفته
هر دستگاه تصفیه هوای IQAir دارای شش سرعت چرخش فن می‌باشد و سیستم کنترلی دستگاه به شما این امکان را می‌دهد که به آسانی عملیات خودکار را از طریق یک تایمر شب/روز تنظیم کنید. این به شما کمک می‌کند تنها زمانی که نیاز به تصفیه هوا دارید، دستگاه کار کند که این امر، افزایش عمر فیلترها و کاهش هزینه‌های انرژی را برای شما به همراه دارد. همچنین، نمایشگر هوشمند عمر فیلتر، زمان دقیق تعویض فیلترها را بر اساس استفاده واقعی پیش بینی می‌کند و چراغ‌های رنگی به شما نشان می‌دهند که چه زمانی هر یک از فیلترها را باید تعویض کنید.

قابلیت جابه جایی
یک دستگیره بالای دستگاه تصفیه هوا و چرخ‌های محکم در پایین، جابه‌جایی آن را به هر نقطه ازمحیط ممکن می‌سازد و به شما این امکان را می‌دهد که دستگاه را به هر جایی که نیاز داشته باشید، منتقل کنید. همچنین وقتی که نیاز به تصفیه هوا نیست، به راحتی می‌توانید دستگاه خود را به داخل انبار یا هر جای دیگر منتقل کنید.