کارایی

اطلاعات کامل‌تر درباره کارایی دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir سری Cleanroom

جذب ذرات فوق ریز
حدود ۹۰ % ذرات معلق در هوا، ذرات فوق ریز به اندازه‌ ۰.۱ میکرون هستند و منبع اصلی تولید این ذرات، احتراق وسایل موتوری، پالایشگاه‌ها، کارخانجات صنعتی، و حتی پخت و پز است. ویروس‌ها نیز در رده‌ ذرات معلق فوق ریز قرار می‌گیرند. اندازه کوچک ذرات فوق ریز به آن‌ها این امکان را می‌دهد که به راحتی از طریق سیستم تنفس بدن استنشاق شوند و درون ریه‌ها انباشت و جذب خون شوند و در نهایت می‌توانند منجر به حمله‌های قلبی، سکته، آسم و حتی سرطان شوند.
تولید کنندگان دستگاه‌های تصفیه هوای رایج در بازار می‌گویند که دستگاه‌های آن‌ها فقط ذرات بزرگتر از ۰.۳ میکرون را جذب می‌کند، اما دستگاه تصفیه هوای IQAir از این قضیه مستثنی است.
کارایی فیلترهای HyperHEPA شرکت IQAir در جذب ۹۹.۵ % همه ذرات کوچکتر از ۰.۰۰۳ میکرون – کوچکترین ذراتی که موجود هستند- تأیید و ثابت شده است. آزمایشات انجام شده توسط آزمایشگاه‌های مستقل و معتبر، اثربخشی فن‌آوری IQAir در جذب ذرات فوق ریز را تأیید کرده‌اند. وقتی موضوع محافظت در برابر ذرات فوق ریز مطرح است، دستگاه تصفیه هوای IQAir انتخابی تضمین شده است.

فیلترهای ضد میکروبی
زمانی که تمیزترین هوای ممکن برای استفاده‌ی آزمایشگاهی و پزشکی نیاز باشد، هرگونه بهبود در کیفیت هوا مهم است. علاوه بر استفاده از فناوری بی‌مانند HyperHEPA، پیش فیلتر™ PreMax و فیلتر ذرات HyperHEPA H13 نیز در سری دستگاه‌های تصفیه هوای Cleanroom دارای مدیای ضد میکروبی هستند. این ویژگی ضدمیکروبی، مانع از تشکیل کلونی‌های میکروب در سطح فیلتر شده و در نهایت به عملکرد سالم فیلتراسیون نیز کمک می‌کند.

صد برابر فیلتراسیون بیشتر
دستگاه‌های تصفیه هوای سری Cleanroom دارای ۷.۵ مترمربع مدیای میکروچین‌دار IQAir HyperHEPA H13 همراه با جداکننده‌ بدون حلال اند. فیلتراسیون HyperHEPA به طور تضمینی کوچکترین و خطرناک‌‌‌ترین ذرات هوا تا ۰.۰۰۳ میکرون را متوقف می‌کند. این ذرات شامل ویروس‌ها، باکتری‌ها، ذرات آلودگی هوا و آلاینده‌های دیگر می‌شوند. IQAir در دستگاه تصفیه هوای خود از فناوری نانوالیاف و طراحی نوین استفاده می‌کند تا ذراتی را متوقف کند که ۱۰۰ برابر کوچکتر از ذره‌هایی‌اند که فیلترهای مرسوم HEPA از بین می‌برد.

کارایی تضمین شده

IQAir هر دستگاه تصفیه هوای خود را جداگانه در کارخانه آزمایش می‌کند تا اطمینان حاصل شود که کارکرد آن، انتظارات مورد نظر ما را برآورده می‌کند. ما از یک دستگاه ذره شمار لیزری استفاده می‌کنیم تا مطمئن شویم که فیلتر ®HyperHEPA، استانداردهای مورد نظر ما را نه تنها در تئوری بلکه در عمل نیز برآورده می‌کند. ما هوای خروجی دستگاه را تست می‌کنیم. در صورتی که هوای خروجی دستگاه به میزان مورد نظر تمیزتر نباشد، دستگاه ارسال نمی‌شود. در یک برگه گواهی عملکرد که به صورت دستی امضا شده، جزئیات نتایج آزمایش‌ها آمده است که همراه با هر دستگاه تصفیه هوا ارسال می‌شود.

فناوری جدید
دستگاه تصفیه هوای Cleanroom H13 دارای فناوری جدید IQAir است که این دستگاه را در مقایسه با نسخه‌های قبلی بسیار قوی تر کرده است. در مدل جدید، سیستم ۲۶ % هوای تمیز بیشتر، ۴۹ % عمر فیلتر بیشتر و  ۷ % صدای کمتر را ارائه می‌کند. این دستگاه تصفیه هوا دارای قوی ترین فن‌ تصفیه هوای خانگی است. قدرت بالای این فن، نتایج بهتری را در تصفیه هوا به همراه دارد. فناوری چین زنی جدید و فناوری‌های دیگر این دستگاه تصفیه هوا به جریان هوا و عمر بیشتر فیلتر کمک می‌کند.

بیشترین فیلتراسیون ذرات
دستگاه‌های تصفیه هوای سری Cleanroom به طور کلی و دستگاه تصفیه هوای Cleanroom H13 به طور خاص بیشترین امکان را برای کنترل ذرات معلق در هوا فراهم می‌کند. این دستگاه تصفیه هوا برای اتاق‌های بهداشتی، آزمایشگاه‌ها و محیط‌های دیگر تاکلاس ۱۰۰ است. بیشتر از ۵۵ % ذرات ۰.۳ میکرونی و ذرات بزرگتر در این مرحله فیلتر می‌شوند. فن مدل جدید با قدرت، هوا را داخل پیش فیلتر و از آن جا به فیلتر ضدمیکروبی IQAir HyperHEPA می‌کشد. فیلتر HyperHEPA دارای ۵.۵ مترمربع مساحت است که به طور تضمینی ۹۹.۹۷% ذرات ۰.۳ میکرونی و بزرگتر و ۹۹.۵ % ذرات ۰.۰۰۳میکرونی را فیلتر می‌کند. این‌ها کوچکترین ذرات موجود در هوا هستند. باکتری‌ها، ویروس‌ها، ذرات ناشی از احتراق و تمام ذرات دیگر هوا کاملا توسط سری دستگاه تصفیه هوای Cleanroom از بین می‌روند.