طراحی

اطلاعات کامل‌تر درباره طراحی دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir سری CleanZone 5000

طراحی ماژولار ۲ مرحله ای
بیشتر ایده‌های بزرگ، ساده هستند وطراحی ماژولار دستگاه‌های تصفیه هوای سری 5000 CleanZone مصداقی عالی برای این امر است. با طراحی سیستم در دو قسمت مجزا، تیم مهندسی IQAir توانسته است مجموعه‌ای عظیم از دستگاه‌های تصفیه هوای برتر و انعطاف پذیر برای هر نیازی را خلق کند. هر ۳ مدل دستگاه تصفیه هوا دارای فنی قدرتمند اما بی صدا و پیش فیلتر کارامد IQAir PreMax500 MERV16 هستند. ولی برخی از انتخاب‌های فیلتر اصلی، راه حل‌های خاص و طراحی شده را برای مشکلات هوای داخلی مکان‌های خاص، ممکن می‌سازد.

سازگاری بی‌همتا
تا کنون سابقه نداشته است که دستگاه تصفیه هوایی دارای این حد از انعطاف پذیری باشد. دستگاه‌های تصفیه هوای سری 5000 CleanZone می‌توانند برای حداکثر فیلتراسیون ذرات، کنترل ترکیبات شیمایی فرار، فرمالدیهاید، آمونیا، جیوه و اسیدهایی مانند هیدروژن سولفید و یا سولفور دی اکسید و آلاینده‌های دیگر، موثر باشند. IQAir براین باور است که هنگامی که شما برای یک دستگاه تصفیه هوا سرمایه گذاری می‌کنید، بسیار مهم است که فیلتراسیون دقیقی که انتظارش را داشتید، دریافت کنید.

جریان هوای ورودی و خروجی
هر دستگاه تصفیه هوای سری 5000 CleanZone می‌تواند برای جریان هوا هم از بالای دستگاه و هم از پایین تنظیم شود. جریان هوای پایین به بالا معمول تر است، اما دلایل خوبی برای تنظیم جریان هوای بالا به پایین نیز وجود دارد. برای مثال جریان هوای بالا به پایین می‌تواند برای رفع آلودگی حاصل از دود تنباکو که از پایین به بالا بلند می‌شود، استفاده شود. البته دستگاه‌های تصفیه هوای سری 5000 در هر دو حالت بسیار خوب کار می‌کنند.

صرفه جویی در مصرف انرژی
نسخه‌ جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir بسیار قدرتمند است، با این وجود مصرف آن بیشتر از یک لامپ معمولی نیست. در قلب این دستگاه، یک فن قدرتمند و یک موتورساده که نگهداری آن بسیار راحت است وجود دارد. این فن با وجود کارایی بالا مصرف بسیار کمی دارد، در نتیجه این دستگاه تصفیه هوا در روز تنها مقدار بسیار کمی هزینه انرژی در بر خواهد داشت.

کیفیت سوئیس
“ساخت سوئیس” تنها یک برچسب نیست، بلکه نشانه کیفیت فوق العاده، منحصر به فرد بودن، طراحی برتر، نوآوری، دقت و قابلیت اطمینان است. در صنعتی که در آن بیشتر دستگاه های تصفیه هوا با ادعای تولیدکنندگان همخوانی ندارد، ما هر دستگاه تصفیه هوای IQAir را تست و تضمین می کنیم. همه مراحل تولید ما در سواحل بکر دریاچه کنستانس انجام می شود. با استفاده از با کیفیت‌ترین قطعات، یک تیم اختصاصی از صنعتگران ماهر و آموزش دیده و فرایندهای تولید مدرن که طی ۵۰ سال تصحیح شده اند، IQAir توانسته است بهترین دستگاه های تصفیه هوا در جهان را تولید کند.

نهایت فیلتراسیون

دستگاه تصفیه هوای مدل‌های 5100 و5300 CleanZone قدرتمندترین مدیاهای فیلتراسیون IQAir را ترکیب کرده و یک تک دستگاه تصفیه هوا با حجم بالا ایجاد کرده‌اند. ابتدا یک فیلتر MERV16 حداقل ۹۵ % از ذرات ۰.۳ میکرون و بیشتر از ۸۵ % ذرات فوق ریز تا ۰.۰۰۳ میکرون (یعنی کوچکترین ذرات موجود) را تمیز می‌کند. پس ازین که هوا از قسمت پیش فیلتر عبورکرد، هوای تمیز از مدیای فیلتراسیون پیشرفته‌ی HyperHEPA عبور می‌کند. این مدیا ذرات باقیمانده را با کارایی کلی ۹۹.۹۷ % از ذرات ۰.۳ میکرون یا بزرگتر و ۹۹.۵ % تمام ذرات تا ۰.۰۰۳ میکرون فیلتر می‌کند.