ویژگی‌ها

اطلاعات کامل‌تر درباره ویژگی‌های دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir سری CleanZone 5000

فیلتراسیون HyperHEPA

دستگاه های تصفیه هوای مدل‌های 5100 و5300 CleanZone دارای فناوری پیشرفته‌ی HyperHEPA ی IQAir هستند. این فناوری برترین و پیشرفته‌ترین فناوری تصفیه هوا در دنیاست و کارایی آن در مقابل ذرات فوق ریزثابت شده است. دستگاه تصفیه هوای مدل 5200 CleanZone که برای کنترل آلاینده‌های گازی طراحی شده نیز دارای فیلتراسیون بسیار کارامد ذرات است. هر سه مدل دارای فیلتر استوانه‌ای MERV16-rated PreMax ۵۰۰ در قسمت فن هستند. پیش فیلتر PreMax میکروذراتی مانند گرده‌ گیاهان،قارچ و آلاینده‌های دیگر و هم‌چنین ۸۵ % ذرات فوق ریز تا ۰.۰۰۳ میکرون را حذف می‌کند.

کنترلگرهای پیشرفته
هر دستگاه تصفیه هوای سری 5000 CleanZone IQAir دارای ۱۰ سرعت چرخش فن می باشد و سیستم کنترلی دستگاه به شما این امکان را می‌دهد که به آسانی عملیات خودکار، جریان هوا و تنظیمات مربوط به نوع آلودگی هوا را تنظیم کنید. همچنین، نمایشگر هوشمند عمر فیلتر، زمان دقیق تعویض فیلترها را بر اساس استفاده واقعی پیش بینی می‌کند و چراغ‌های رنگی به شما نشان می‌دهند که چه زمانی هر یک از فیلترها را باید تعویض کنید. پنل کنترل دستگاه تصفیه هوا، گزینه‌ی دسترسی از طریق رمز عبور را نیز فراهم می‌کند.

قابلیت جابه جایی
علاوه بر قابلیت‌های متعدد دستگاه‌های تصفیه هوای سری 5000، چرخ‌های زیر دستگاه جابه‌جایی آن را به هر نقطه ازمحیط ممکن می‌سازند و به شما این امکان را می‌دهند که دستگاه تصفیه هوا را به هر محیط کاری که نیاز داشته باشید، منتقل کنید.

کنترل از راه دور
یک ریموت کنترل باریک و پرقدرت برای کنترل راحت‌تر دستگاه تصفیه هوا از هر گوشه‌ محیط تهیه شده است. با این ریموت کنترل، سرعت فن و تایمر از راه دور به راحتی قابل تنظیم است.

قابلیت اتصال به کانال بندی
با استفاده از انتخاب FlexAir IQAir، دستگاه‌های تصفیه هوای سری 5000 CleanZone می‌توانند برای تصفیه‌ مستقیم هوا در مکان‌های خاص و یا برای ایجاد ریز محیط‌های پاک استفاده شوند. این قابلیت هم‌چنین باعث ایجاد فشار مثبت و منفی می‌شود.
کارکرد کانال بندی شده باعث می‌شود که دستگاه تصفیه هوا بتواند ۲۴۰۰ متر مکعب در ساعت هوای پاک کلاس پزشکی را دقیقا در جایی که به آن نیاز است توزیع کند، در حالی که قابل انتقال است و البته بسیاری از مزیت‌های سیستم HVAC را نیز شامل می‌شود.

قابلیت تنظیم با نوع آلودگی
کنترلگرهای تنظیم با نوع آلودگی، داخل قسمت سنجش عمر فیلترهای دستگاه‌های تصفیه هوای سری 5000 تعبیه شده‌اند و این عمل سنجش دقیق‌تر باقیمانده‌ عمر فیلترها را امکان پذیر می‌کند. منوی تنظیم با نوع آلودگی این قابلیت را فراهم می‌کند که دستگاه تصفیه هوا برای غبار بزرگ، آلاینده‌های شیمیایی و غبار ریز تنظیم شود. این تنظیمات هم‌چنین برای دود تنباکو، گازها، ترکیبات شیمیایی و محیط‌های پرگرد و غبار نیز امکان پذیرند.

فناوری ۱۰۰ % سالم
فن آوری فیلتراسیون HyperHEPA® ما ایمن ترین، سالم ترین و موثر ترین راه برای تمیز کردن هوا می‌باشد. فیلترهای ذرات دستگاه‌های تصفیه هوای سری 5000 CleanZone در مجموع .۹۹.۹۷% از ذرات معلق بزرگتر از ۰.۳میکرون (۹۹ % در مدل 5200) را بدون استفاده از فن‌آوری‌های نا امن و یا تایید نشده مانند تولید اوزن، یونیزاسیون و اشعه ماوراء بنفش جذب می‌کند. این موضوع هنگامی اهمیت خود را نشان می‌دهد که تعداد ساعاتی که کارمندان و مشتریان در محیط کار سپری می‌کنند در نظر گرفته شود.
وقتی فیلتر ®HyperHEPA بدون ایجاد عوارض جانبی مضر، می‌تواند محافظت شما در برابر آلودگی هوا را تضمین کند، چرا باید سلامتتان را با وسایل ناکارآمد به خطر بیاندازیم؟