طراحی

اطلاعات کامل‌تر درباره طراحی دستگاه تصفیه هوای IQAir سری CleanZone SL

عملکرد آسان و بدون صدا

دستگاه تصفیه هوای CleanZone به گونه‌ای طراحی شده است که به راحتی تقریبا با هر نوع محیطی ترکیب شود تا مقدار قابل توجهی از هوای دائما در حال تصفیه را، بدون صدا به محیط برساند. طراحی باریک (کم تر از ۱۰ اینچ عمق)، ظاهر ساده و کارکرد فوق العاده کم صدای این دستگاه، آن را به یک دستگاه تصفیه هوای قابل کنترل ولی در عین حال قوی تبدیل کرده است که به صورت دائم، کم صدا و کارامد ۹۹ % ذرات هوا را از بین می‌برد. دستگاه تصفیه هوای CleanZone مقدار زیادی هوای پاک و تصفیه شده را به محیط وارد می‌کند بدون این که توجهی را به خود جلب کند.

فن آوری ۱۰۰ % سالم
فن آوری فیلتراسیون HyperHEPA® ما ایمن ترین، سالم ترین و موثر ترین راه برای تمیز کردن هوا می‌باشد. فیلترهای ذرات دستگاه تصفیه هوای GC multigas در مجموع ۹۹ % از ذرات معلق بزرگتر از ۰.۳ میکرون را بدون استفاده از فن آوری‌های نا امن و یا تایید نشده مانند تولید اوزن، یونیزاسیون و اشعه ماوراء بنفش جذب می‌کند. همچنین فیلتر نهایی دارای بار الکتروستاتیک است تا هر ذره ای که احتمالا از مدیای کربن فعال و آلومینا آزاد می‌شود را جذب کند. وقتی فیلتر ®HyperHEPA بدون ایجاد عوارض جانبی مضر، می‌تواند محافظت شما در برابر آلودگی هوا را تضمین کند، چرا باید سلامتتان را با وسایل ناکارآمد به خطر بیاندازیم؟

قابلیت نصب روی دیوار
دستگاه تصفیه هوای CleanZone به آسانی روی دیوار نصب می‌شود و در نتیجه زمین را برای استفاده‌های دیگر در کلاس‌ها، دفترها و دیگر فضاهای تجاری خالی می‌گذارد. همراه با وسایل نصب راحت، این دستگاه می‌تواند افقی یا عمودی، بالای دیوار و یا نزدیک زمین روی دیوار نصب شود. در نتیجه جریان هوا به هر جا که نیاز باشد، بدون دشواری و یا انحراف می‌رسد.

کیفیت سوئیس
“ساخت سوئیس” تنها یک برچسب نیست، بلکه نشانه کیفیت فوق العاده، منحصر به فرد بودن، طراحی برتر، نوآوری، دقت و قابلیت اطمینان است. در صنعتی که در آن بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا با ادعای تولیدکنندگان همخوانی ندارد، ما هر دستگاه تصفیه هوای IQAir را تست و تضمین می‌کنیم. همه مراحل تولید ما در سواحل بکر دریاچه کنستانس انجام می‌شود. با استفاده از با کیفیت‌ترین قطعات، یک تیم اختصاصی از صنعتگران ماهر و آموزش دیده و فرایندهای تولید مدرن که طی ۵۰ سال تصحیح شده اند، IQAir توانسته است بهترین دستگاه‌های تصفیه هوا در جهان را تولید کند.

صرفه جویی در مصرف انرژی
نسخه‌ جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir بسیار قدرتمند است، با این وجود مصرف آن بیشتر از یک لامپ معمولی نیست. در قلب این دستگاه، یک فن دو حلزونی! کارامد و ۴ دریچه ورودی هوا وجود دارد. این فن با وجود کارایی بالا مصرف بسیار کمی دارد، در نتیجه این دستگاه تصفیه هوا در روز تنها مقدار بسیار کمی هزینه انرژی در بر خواهد داشت.

تنظیمات قابل اطمینان
دستگاه تصفیه هوای CleanZone طراحی شده است تا در مکان‌های شلوغ و عمومی کار کند. این دستگاه هیچ سیستم کنترلی و یا تنظیمی روی سطح خود ندارد. سطح بیرونی قوی و در عین حال زیبای آن در مقابل هرگونه تغییر، جابه‌جایی تنظیمات و آسیب کاملا مقاوم است.