ویژگی‌ها

اطلاعات کامل‌تر درباره ویژگی‌های دستگاه تصفیه هوای IQAir سری CleanZone SL

فناوری بهینه سازی تغییرات هوا
در فرایند طراحی دستگاه تصفیه هوای CleanZone مهندسان IQAir الگوهای جریان هوا از جمله جذب، فن، فیلتراسیون، مدیا و دهش هوا را به دقت مطالعه کردند تا مقدار لرزش را به کم ترین درجه برسانند و کم صداترین الگوی جریان هوا را ایجاد کنند. نتیجه این مطالعات فناوری تنظیم تغییرات هوای IQAir و پیشرفته ترین دستگاه تصفیه هوایی که کم صداترین جریان هوا را تولید می‌کند، است. با استفاده از این فناوری مهندسان IQAir موفق شدند مقداری از هوای پاک بیشتر همراه با صدای کم تر را تولید کنند که در دستگاه‌های تصفیه هوا بی سابقه است.

فیلتراسیون میکرو فیبر پیشرفته
دستگاه تصفیه هوای CleanZone دارای فناوری پیشرفته ی فیلتراسیون میکروفیبر است. این فیبرها ۱۰ برابر باریک‌تر از الیاف معمولی هستند. این موضوع به هوا اجازه می‌دهد که به راحتی، بدون لرزش، سختی و در نتیجه بسیار کم صدا از مدیای فیلتراسیون عبور کند، در حالی که الیاف مانعی تقریبا غیرقابل نفوذ را برای ذرات آلودگی ایجاد می‌کنند.

ملحقات CleanZone SL
ملحقات مختلف دستگاه تصفیه هوای CleanZone انعطاف پذیری و تطبیق این دستگاه قوی با محیط را بالا می‌برند. یک دستگاه صداگیر انتخابی می‌تواند به دهنه‌ دهش اضافه شود تا همین عملکرد فوق العاده کم صدا را نیز کم صداتر کند. چرخ‌های قابل تعبیه زیر دستگاه نیز می‌توانند دستگاه را در محیط قابل حمل کنند. طراحی غیر قابل تغییراین دستگاه تصفیه هوا نیز آن را در مقابل تغییرات تنظیمات مقاوم می‌کند.

عملکرد اقتصادی و آسان
دستگاه تصفیه هوای CleanZone به تنها ۱۰۰ وات برای تصفیه هوای مکانی با ۹۰۰۰ فوت مربع فضا نیاز دارد، یعنی مقداری برابر مصرف یک لامپ معمولی. فن قوی این دستگاه نیز نیاز به تنظیمات و نگهداری بعدی و در نتیجه هزینه‌های اضافی ندارد.

نصب توسط کارشناس
دستگاه تصفیه هوای CleanZone شما توسط یک تیم از تکنیسین‌های کارشناس نصب می‌شود. این تیم می‌توانند سرعت فن دستگاه را بر طبق نیاز محیط تنظیم و آن را بر روی دیوار نصب کنند. متخصصین IQAir هم چنین یک منبع برق مطمئن و مناسب را برای دستگاه انتخاب می‌کنند. عملکرد دستگاه تصفیه هوا پس از نصب توسط یک دستگاه لیزری ذره شمار سنجیده می‌شود.