طراحی

اطلاعات کامل‌تر درباره طراحی دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل GCX

فناوری ۱۰۰ % سالم

بسیاری از دستگاه‌های تصفیه هوا از فناوری‌هایی استفاده می‌کنند که محصولات جانبی مضری مانند اوزون، یون، مواد شیمیایی و ذرات فوق ریز به محیط اضافه می‌کند.
فن آوری فیلتراسیون ®HyperHEPA سالم‌ترین و موثرترین راه برای تمیز کردن هوا می‌باشد. از بین دستگاه‌های تصفیه هوا، تنها کارایی دستگاه تصفیه هوای IQAir در فیلتر کردن موثر ذرات تا اندازه ۰.۰۰۳ میکرون ثابت شده است و ما بدون استفاده از فن‌آوری‌های خطرناک و یا تایید نشده مانند تولید اوزن، یونیزاسیون، اشعه ماوراء بنفش (لامپ یو وی)، مواد شیمیایی وروش‌های ناسالم دیگر به این مهم دست یافته‌ایم. وقتی فیلتر ®HyperHEPA بدون ایجاد عوارض جانبی مضر، می‌تواند محافظت شما در برابر آلودگی هوا را تضمین کند، چرا باید سلامتتان را با وسایل ناکارآمد به خطر بیاندازیم؟

ساخت سوئیس

ساخت سوئیس چیزی بیشتر از یک برچسب است. این برچسب نشانه کیفیتی برتر و متمایز، طراحی نوین، نوآوری، دقت و اعتماد است.
در صنعتی که بیشتر دستگاه‌ها، ادعاهای واقعی ندارند، آی کیو ایر هر کدام از سیستم‌های تصفیه هوای خود را تست و تضمین می‌کند. تمام مراحل تولید در کارخانه آی کیو ایر در سوئیس در حاشیه دریاچه کنستانس صورت می‌گیرد. همراه با یک تیم مهندسی با استعداد، مواد با کیفیت، جدیدترین فناوری‌های روز و بیش از ۵۰ سال سابقه، آی کیو ایر برترین دستگاه تصفیه هوای موجود در بازار را ارائه می‌کند.

تعویض فیلتر آسان

تمام دستگاه‌های تصفیه هوای سری GCX دارای طراحی برجی ماژولار هستند که به راحتی باز می‌شود و امکان تعویض آسان تمام فیلترها را در چند ثانیه فراهم می‌کند.
با آزاد کردن بازوهای قفل کننده، به سادگی فیلترها را از قابشان بیرون بکشید و بدون نیاز به ابزاری خاص تعویض نمایید. چراغ‌های رنگی روی صفحه نمایش دستگاه، زمان تعویض فیلترها را به شما اطلاع خواهند داد.

بهینگی در مصرف انرژی

با وجود این که دستگاه‌های تصفیه هوای سری GCX از قدرت فن بسیار بالایی برخوردار هستند، هزینه نگهداری و کارایی آن‌ها بسیار پایین است. مصرف برق این دستگاه‌ها در واقع به اندازه یک لامپ معمولی است.
فن دستگاه‌های آی کیو ایر در قلب دستگاه، دارای ظرفیت هوادهی ۲۲ متر مکعب در دقیقه (بدون فیلترها) است اما در عین حال در دور فن ۱، تنها نیاز به ۲۷ وات و ۲۱۵ وات در بالاترین دور فن دارد. در نتیجه روشن نگه داشتن روزانه این دستگاه، هزینه بسیار پایینی دارد.