فیلترها و ملحقات

اطلاعات کامل‌تر درباره فیلترها و ملحقات دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل GCX

حفاظت همه جانبه

دستگاه‌های تصفیه هوای سری GCX آی کیو ایر، طراحی شده اند تا طیفی گسترده از آلاینده‌های هوا را پوشش دهند.
هوا از پایین دستگاه تصفیه هوای GCX توسط یک فن بسیار قدرتمند آلمانی مکیده و داخل می‌شود. سپس هوای وارد شده از چند مرحله فیلتراسیون عبور کرده و به صورت کاملا پاک به محیط بر می‌گردد. طراحی خاص و عایق بندی شده دستگاه‌های آی کیو ایر، اجازه فرار هوای آلوده به محیط را نمی‌دهد. فیلتراسیون تصفیه هوای GCX شامل مراحل زیر است:

فیلتراسیون ذرات ابعاد نانو و میکرو: اولین مرحله فیلتراسیون شامل یک پیش فیلتر‌هایپر هپای کلاس H11 است که ذرات ابعاد میکرو و نانو مانند آلرژن‌ها، دود، باکتری و ویروس را تصفیه می‌کند.

جذب کربنی از طریق کارتریج کربن ( به جز مدل ChemiSorber): آلاینده‌های شیمیایی خطرناک مانند فرمالدئید را از طریق فرایند اکسیداسیون داخل دانه‌های آلومینای فعال شده، حذف می‌کند.

جذب از طریق کارتریج کربن ( مدل‌های ChemiSorber و MultiGas): آلاینده‌های شیمیایی خطرناک مانند فرمالدئید را از طریق فرایند اکسیداسیون داخل دانه‌های آلومینای فعال شده، حذف می‌کند.

فیلتراسیون میکروشارژ شده: آستین‌های پست – فیلتر، ذرات معلق حاصل از کربن اکتیو و فرایندهای مراحل قبلی را از طریق یک ساختار فیبری شارژ شده، جذب می‌کند.

پس از طی شدن این مراحل فیلتراسیون، برخلاف سایر دستگاه‌های تصفیه هوای موجود در بازار که هوای فیلتر شده را از طریق خروجی‌های غیر استاندارد، کوچک و پر سر و صدا به اتاق برمی‌گردانند، دستگاه تصفیه هوای GCX آی کیو ایر، از طریق خروجی 320 درجه با فناوری EvenFlow Diffuser، با کمترین صدا در تمام جهات، هوای پاک را به محیط وارد می‌کند.

دستگاه تصفیه هوای سری GCX با ۴ کارتریج گازی مختلف، می‌تواند مشکل آلودگی گازی، شیمیایی و بوی هر محیط داخلی را رفع کند.
در حال حاضر، ۴ مدیای گازی برای این دستگاه موجودند:

GCX VOC برای کنترل ترکیبات آلی فرار، حلال‌ها و …

GCX MultiGas برای کنترل طیف وسیعی از گازهای شیمیایی ارگانیک و غیر ارگانیک

GCX ChemiSorber برای کنترل فرمالدئید، هیدروژن سولفید، دی اکسید گوگرد و …

GCX AM برای کنترل آمونیا و ترکیبات آمونیا

پیش فیلتر‌هایپر هپای آی کیو ایر از کلاس H11، یکی از بخش‌های اصلی دستگاه تصفیه هوای سری GCX است که هوایی با کیفیت محیط‌های پزشکی و عاری از ذرات معلق را در کنار هرکدام از ۴ مدیای بالا، ارائه می‌کند.