ویژگی‌ها

اطلاعات کامل‌تر درباره ویژگی‌های دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل GCX

آب بندی بدون نقص

کارایی عنوان شده برای بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا رقمی‌ تئوری است. نشتی‌های داخلی بین اجزای مختلف، بازدهی واقعی بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا را کاهش می‌دهد. دستگاه تصفیه هوای IQAir دارای حق ثبت اختراع برای فن‌آوری 3D UltraSeal است. پیش از هر چیز، نشت بندی کاغذ چین خورده‌ فیلتر با قاب آن تضمین می‌شود. دوم این که فن‌آوری 3D UltraSeal، هوابندی کامل بین قاب فیلتر و محفظه را تضمین می‌کند. و سوم این که هوابندی بین اجزاء، دستگاه را به یک سیستم نفوذناپذیر در برابر هوا تبدیل کرده است. به همین دلیل، کارایی کلی دستگاه‌های IQAir از کارایی عنوان شده‌ سایر دستگاه‌های تصفیه هوا بیشتر است.

جدیدترین مدل فن

در نسخه جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir، از قوی‌ترین فن‌ موجود استفاده شده است که قدرت بالای این فن، نتایج بهتری را در تصفیه هوا به همراه دارد. در طراحی بهینه شده این فن، از جدیدترین فناوری آیرودینامیک برای تبدیل انرژی به هوای بیشتر و آلودگی صوتی کمتر بهره گرفته شده است. این فن دارای ظرفیت هوادهی حیرت انگیز ۷۸۰ cfm یا ۱۳۲۵ متر مکعب در ساعت، در دور rpm ۲۷۵۰ می‌باشد. با توجه به این که هر فن به طور جداگانه تنظیم و در آن از بلبرينگ‌های فولادی استفاده می‌شود، عمر کاری آن چند سال بیشتر از سایر فن‌ها می‌باشد. در مدل جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir، فن درون دستگاه توسط هشت ضربه گیر از محفظه دستگاه جدا شده که صدای دستگاه تصفیه هوا را به مراتب کاهش می‌دهد.

کنترل از راه دور و جابه جایی آسان

کنترلگرهای ساده، کنترل از راه دور دستی، یک دستگیره در بالای دستگاه و چرخ‌های انتخابی، شرایط راحتی را برای استفاده از دستگاه برای شما فراهم می‌کنند.
هر دستگاه تصفیه هوای GCX آی کیو ایر دارای شش سرعت فن است که از صفحه نمایشگر دستگاه قابل کنترل است. از طریق این صفحه کنترل می‌توانید برای کارکرد خودکار دستگاه در زمان‌های مختلف اقدام نمایید و از این طریق، در مصرف هزینه و عمر فیلترها صرفه جویی نمایید. همچنین مانیتورهای هوشمند عمرفیلتر، زمان باقیمانده عمر فیلتر را دقیقا بر اساس مصرف به شما اطلاع می‌دهند.
یک ریموت کنترل باریک و پرقدرت برای کنترل راحت‌تر دستگاه تصفیه هوا از هر گوشه اتاق تهیه شده است. با این ریموت کنترل، سرعت فن و تایمر از راه دور به راحتی قابل تنظیم است.
یک دستگیره بالای دستگاه تصفیه هوا و چرخ‌های محکم در پایین، جابه‌جایی آن را به هر نقطه از اتاق و خانه آسان می‌سازد و به شما این امکان را می‌دهد که دستگاه را به هر جایی که نیاز داشته باشید، منتقل کنید. همچنین وقتی که نیاز به تصفیه هوا نیست، به راحتی می‌توانید دستگاه خود را به داخل کمد یا هر جای دیگر منتقل کنید.