کارایی

اطلاعات کامل‌تر درباره کارایی دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل GCX

کارایی تضمین شده

ویژگی‌های برند آی کیو ایر فراتر از ادعاهای تئوریک برندهای موجود در بازار است. تمام دستگاه‌ها در کارخانه تست می‌شوند تا مشخصات فنی آن‌ها کاملا تایید شود.
هر دستگاه تصفیه هوای GCX به طور جداگانه در کارخانه تست می‌شود تا کارایی هر سیستم کاملا بر اساس انتظارات باشد. دستگاه‌های ذره شمار لیزری آلودگی هوای خروجی دستگاه را اندازه گیری می‌کنند تا با راندمان تعریف شده هماهنگی داشته باشد. در صورتی که این اتفاق نیفتد، دستگاه از کارخانه بیرون نمی‌آید. نتیجه هر آزمایش با جزئیات در یک گواهی دست نوشت همراه با متعلقات دستگاه به کاربران تحویل داده می‌شود.

قفل مخصوص

برای پیشگیری از دسترسی بدون اجازه، هر دستگاه تصفیه هوای سری GCX دارای ۲ بخش ضد تغییر است که اجازه هیچ تغییر بدون اجازه‌ای را در دستگاه نمی‌دهند.
در ابتدا، یک بازوی قفل شونده، از فیلترهای دستگاه محافظت می‌کند. در مرحله بعدی یک ورودی سیم برق ثابت، مانع از بیرون کشیدن سیم دستگاه از پریز بدون اجازه می‌شود. یک پیچ گوشتی سر صاف ساده، تنها ابزار اضافه‌ای است که برای نصب این بخش‌ها نیاز است. دستگاه‌های تصفیه هوای GCX شامل یک مجموعه ابزار مخصوص آی کیو ایر نیز می‌شود. نصب کامل، به زمانی تنها حدود یک دقیقه نیاز خواهد داشت.

مقایسه دستگاه تصفیه هوای مدل GC و GCX

این میزان از جذب، تصفیه و کنترل آلاینده‌های گازی هیچگاه قبل از دستگاه‌های سری GCX ممکن نبوده است.
دستگاه‌های تصفیه هوای سری GCX در مقایسه با دستگاه‌های سری GC، به میزان ۱۱۰ % مدیای فیلتراسیون بیشتر و در عین حال جریان هوا و طول عمر فیلتر بیشتر فراهم می‌کنند.
حدود ۷ کیلوگرم فیلتر مدیای گازی در دستگاه‌های تصفیه هوای سری GCX وجود داشته که بیشترین میزان فیلتراسیون را برای آلودگی‌های گازی در دستگاه‌های پرتابل آی کیو ایر، ارائه می‌کند. سری GCX همچنین دارای ویژگی امنیتی ضد تغییر است، که به خصوص در مکان‌های عمومی‌ می‌توان آن را فعال کرد و مانع از تغییر در تنظیمات آن توسط افراد غریبه شد.

فناوری جدید

دستگاه‌های تصفیه هوای سری GCX از فناوری نوین IQAir استفاده می‌کنند. این فناوری قدرت بیشتری به دستگاه‌های این سری می‌دهد. این دستگاه‌ها، نسل جدید تصفیه هوا هستند.
نسخه جدید این دستگاه‌های تصفیه هوا، ۱۲ % هوای پاک بیشتر، ۳۸ % طول عمر فیلتر بیشتر و ۷% صدای کمتر را در تمام دورهای فن، برای شما فراهم می‌کنند. در قلب این سیستم‌های تصفیه هوا، فن مدل جدید مخصوص آی کیو ایر استفاده شده است. این فن، قوی ترین فن استفاده شده در دستگاه‌های تصفیه هوای خانگی است. فناوری چین زنی جدید فیلتر هپا و سایر پیشرفت‌های فناورانه در فیلترهای سری جدید آی کیو ایر نیز به افزایش جریان هوا و طول عمر فیلترها کمک می‌کند.

بهترین مدیا، برترین فیلتراسیون

کارایی خارق العاده دستگاه تصفیه هوای GCX آی کیو ایر، با کربن اکتیو بسیار مرغوب آن شروع می‌شود. کربن اکتیو این دستگاه از نوع کربن اکتیو پودری ارزان قیمت و کم کیفیت رایج در برندهای تصفیه هوای بازار نیست. آی کیو ایر از ماده زئولیت به جای کربن اکتیو استفاده نمی‌کند. این موضوع باعث می‌شود تا این دستگاه‌ها برای کسانی که نسبت به نارگیل حساس هستند، نیز مناسب باشند. مدیای متمایز کربن اکتیو دستگاه‌های سری GCX آی کیو ایر با جاذب‌های شیمیایی ترکیب شده است تا ترکیبات آلی فرار موجود در هوا از جمله فرمالدئید را هدف قرار دهد. دستگاه‌های تصفیه هوای سری GCX همچنین دارای اکسیدهای آلومنینیوم توپی شکل است. این گرانول‌های آلومینیوم، توسط پرمنگنات پتاسیوم اشباع شده‌اند و در نتیجه طیفی وسیع از گازها، بو و آلودگی‌های شیمیایی را پوشش می‌دهند.
`

کارایی ثابت شده در جذب ذرات معلق فوق ریز

فیلترهای‌ هایپرهپای دستگاه‌های تصفیه هوای سری GCX، ذرات معلق فوق ریز تا ابعاد ۰.۰۰۳ میکرون را جذب و تصفیه می‌کنند.