طراحی

اطلاعات کامل‌تر درباره طراحی دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل Allergen 100

خروجی هوای ۳۲۰ درجه
بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا، از طریق یک خروجی کوچک و پر سروصدا، هوای تصفیه شده را وارد اتاق می‌کنند. دستگاه تصفیه هوای IQAir به نحوی طراحی شده است که با خروجی ۳۲۰ درجه، هوا را در جهات بیشتر بدون ایجاد جریان هوای آزار دهنده و یا سروصدا تامین می کند. دستگاه‌های دیگر، جریان‌ هوای آزار دهنده ایجاد می‌کنند و امکان ایجاد هوای پاک و تمیز را، محدود می سازند. با خروج متعادل هوای پاک از طریق یک دریچه توزیع کننده ۳۲۰ درجه ™EvenFlow در دستگاه‌های تصفیه هوای شرکت IQAir، کارایی دستگاه افزایش می یابد. تعبیه‌ی دریچه‌ی عریض خروج هوا باعث می شود که دستگاه ها با ایجاد کمترین صدا، بهترین توزیع هوا را داشته باشند.

فن آوری ۱۰۰% سالم
فن آوری فیلتراسیون ®HyperHEPA ما ایمن ترین، سالم ترین و موثر ترین راه برای تمیز کردن هوا می باشد. از بین دستگاه‌های تصفیه هوا، تنها کارایی دستگاه تصفیه هوای IQAir در فیلتر کردن موثر ذرات تا اندازه ۰.۰۰۳ میکرون ثابت شده است و ما بدون استفاده از فن آوری‌های خطرناک و یا تایید نشده مانند تولید اوزن، یونیزاسیون، اشعه ماوراء بنفش، مواد شیمیایی وروش‌های ناسالم دیگر به این مهم دست یافته ایم. وقتی فیلتر ®HyperHEPA بدون ایجاد عوارض جانبی مضر، می تواند محافظت شما در برابر آلودگی هوا را تضمین کند، چرا باید سلامتتان را با وسایل ناکارآمد به خطر بیاندازیم؟

تعویض آسان فیلتر
طراحی ماجولار در دستگاه های تصفیه هوای شرکت IQAir امکان دسترسی به همه فیلترها را طی چند ثانیه فراهم می سازد. به آسانی با آزادکردن کردن بازوهای قفل کننده و کشیدن فیلترها به بیرون از فریم، تقریباً همه می‌توانند به سادگی و بدون استفاده از ابزار خاص، هر یک از فیلترهای دستگاه را در مدتی کوتاه تعویض کنند. هیچ دستگاه تصفیه هوای دیگری از لحاظ سهولت در نگهداری دستگاه، حتی قابل مقایسه با دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir نیست.

صرفه جویی در مصرف انرژی
نسخه‌ی جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir بسیار قدرتمند است، با این وجود مصرف آن بیشتر از یک لامپ معمولی نیست. در قلب این دستگاه، فن گریز از مرکز بسیار کارا و یک موتور بی نیاز از تعمیر وجود دارد. این ترکیب شگفت انگیز تا ۱۳۰۰  متر مکعب هوا در هر ساعت ارسال می‌کند، در حالی که مصرف آن در پایین‌ترین سرعت ۲۰ وات و در بیشترین سرعت حداکثر ۱۳۵ وات می باشد. در نتیجه، این دستگاه به عنوان پیشرفته ترین و کاراترین دستگاه تصفیه هوا در جهان، تنها مقدار بسیار کمی هزینه انرژی در بر خواهد داشت.

کیفیت سوئیس
“ساخت سوئیس” تنها یک برچسب نیست، بلکه نشانه کیفیت فوق العاده، منحصر به فرد بودن، طراحی برتر، نوآوری، دقت و قابلیت اطمینان است. در صنعتی که در آن بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا با ادعای تولیدکنندگان همخوانی ندارد، ما هر دستگاه تصفیه هوای IQAir را تست و تضمین می کنیم. همه مراحل تولید ما در سواحل بکر دریاچه کنستانس انجام می شود. با استفاده از با کیفیت ترین قطعات، یک تیم اختصاصی از صنعتگران ماهر و آموزش دیده و فرایندهای تولید مدرن که طی ۵۰ سال تصحیح شده اند، IQAir توانسته است بهترین دستگاه تصفیه هوا در جهان را تولید کند.

بیشترین کارایی و کمترین صدا
نسخه‌ی جدید دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir در تمام سرعت‌های فن، بدون تاثیر منفی بر عمر فیلتر و یا کارایی سیستم به طور متوسط ۷% صدای کمتر ایجاد می کند. اکنون شما می توانید بدون ایجاد سروصدای آزار دهنده در محیط، هوای تمیز و سالم داشته باشید. طراحی “فن-در-مرکز” IQAir، موتور فن را میان فیلترهای گیرنده ی صدا قرار می دهد. محفظه دو جداره، انتقال صدا را به میزان موثری کاهش می دهد. ورق‌های لاستیکی، لرزش موتور را از محفظه دستگاه تصفیه هوا جدا می‌سازد. دریچه EvenFlow، ضمن این که هوا را با تلاطم کم و سرعت پایین وارد اتاق شما می کند، مانع از خروج صدا از دستگاه می‌شود. نتیجه آن، یک دستگاه تصفیه هوای آرام و مناسب برای اتاق خواب شما می باشد.