ویژگی‌ها

اطلاعات کامل‌تر درباره ویژگی‌های دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل Allergen 100

آب بندی بدون نقص
کارایی عنوان شده برای بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا رقمی تئوری است. نشتی های داخلی بین اجزای مختلف، بازدهی واقعی بیشتر دستگاه های تصفیه هوا را کاهش می‌دهد. دستگاه های تصفیه هوای IQAir دارای حق ثبت اختراع برای فن‌آوری 3D UltraSeal TM است. پیش از هر چیز، نشت بندی کاغذ چین خورده‌ی فیلتر با قاب آن تضمین می‌شود. دوم این که فن‌آوری 3D UltraSeal، هوابندی کامل بین قاب فیلتر و محفظه را تضمین می‌کند. و سوم این که هوابندی بین اجزاء، دستگاه را به یک سیستم نفوذناپذیر در برابر هوا تبدیل کرده است. به همین دلیل، کارایی کلی دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir از کارایی عنوان شده سایر دستگاه‌های تصفیه هوا بیشتر است.

جدیدترین مدل فن
در نسخه جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir، از قوی‌ترین فن‌ موجود استفاده شده است که قدرت بالای این فن، نتایج بهتری را در تصفیه هوا به همراه دارد. طراحی بهینه شده از جدیدترین فناوری آیرودینامیک برای تبدیل انرژی به هوای بیشتر و آلودگی صوتی کمتر بهره برده است. این فن دارای قدرت هوادهی حیرت انگیز cfm ۷۸۰ یا ۱۳۲۵ متر مکعب در دور rpm ۲۷۵۰ می باشد. با توجه به این که هر فن به طور جداگانه تنظیم و در آن از بلبرينگ های فولادی استفاده می‌شود، عمر کاری آن چند سال بیشتر از سایر فن‌ها می باشد. در مدل جدید دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir ، فن درون دستگاه توسط هشت ضربه گیر از محفظه دستگاه جدا شده که صدای دستگاه را به مراتب کاهش می‌دهد.

فیلترهای کارآمد
فیلترهای بی همتای IQAir قادرند ذرات ریز و فوق ریز را به خوبی فیلتر کنند.

کنترل از راه دور
یک ریموت کنترل باریک و پرقدرت برای کنترل راحت‌تر دستگاه تصفیه هوا از هر گوشه اتاق تهیه شده است. با این ریموت کنترل، سرعت فن و تایمر از راه دور به راحتی قابل تنظیم است.

سیستم کنترلی پیشرفته
هر دستگاه تصفیه هوای IQAir دارای شش سرعت چرخش فن می‌باشد و سیستم کنترلی دستگاه به شما این امکان را می‌دهد که به آسانی عملیات خودکار را از طریق یک تایمر شب/روز تنظیم کنید. این به شما کمک می کند تنها زمانی که نیاز به تصفیه هوا دارید، دستگاه کار کند که این امر، افزایش عمر فیلترها و کاهش هزینه های انرژی را برای شما به همراه دارد. همچنین، نمایشگر هوشمند عمر فیلتر، زمان دقیق تعویض فیلترها را بر اساس استفاده واقعی پیش بینی می‌کند و چراغ‌های رنگی به شما نشان می‌دهند که چه زمانی هر یک از فیلترها را باید تعویض کنید.

قابلیت جابه جایی
یک دستگیره بالای دستگاه تصفیه هوا و چرخ‌های محکم در پایین، جابه‌جایی آن را به هر نقطه از اتاق و خانه آسان می‌سازد و به شما این امکان را می‌دهد که دستگاه را به هر جایی که نیاز داشته باشید، منتقل کنید. همچنین وقتی که نیاز به تصفیه هوا نیست، به راحتی می‌توانید دستگاه خود را به داخل کمد یا هر جای دیگر منتقل کنید.