دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل GC Multigas

دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر مدل GC multigas، با استفاده از مرغوب‌ترین نوع فیلتر کربن اکتیو، بهترین گزینه برای افرادی است که از آلودگی شیمیایی، آلاینده‌های گازی و بو در خانه و محل کار خود رنج می‌برند. کربن فعال استفاده شده در کارتریج فیلتر دستگاه تصفیه هوای GC MultiGas به روشی فعال شده است که بیشترین مقدار میکروتخلخل را داشته باشد. تنها این تخلخل‌های ریز، در جذب بو و مواد شیمیایی از هوایی که تنفس می‌کنید، موثر می‌باشند. فیلتر دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir حاوی بیشترین مقدار میکروتخلخل برای محافظت از سلامتی شما است. قدرت جذب شیمیایی کارتریج فیلتر دستگاه تصفیه هوای GC MultiGas چندین برابر بیش از ۱۰۰ ماسک گاز است.

سوزش چشم، خس خس سینه، خستگی، رینیت ( التهاب مخاط بینی)، گلودرد یا سرفه و خارش پوست از علائم بیماری‌ای به نام حساسیت چندگانه شیمیایی (MCS) هستند. افراد مبتلا به این بیماری از حساسیت بالا به مواد شیمیایی خانگی و سایر محصولات رنج می‌برند. بهترین راه حل برای درمان MCS، حذف آلاینده‌های هوا و مواد شیمیایی است که باعث بیماری و حساسیت می‌شوند. از آنجایی که غلظت آلودگی هوا در محیط داخلی معمولاً بسیار بالاتر از آلودگی هوا در فضاهای باز است، یک کارشناس برجسته پزشکی به این نتیجه رسیده است که: “دستگاه‌های تصفیه هوا که هم ذرات و هم مواد شیمیایی را از هوای محیط داخلی حذف می‌کنند، به میزان قابل توجهی برای بیماران MCS، مناسب می‌باشند”.
کارشناسان، دستگاه تصفیه هوای IQAir را به عنوان بهترین دستگاه موجود برای افراد مبتلا به MCS ارزیابی کرده‌اند. بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا به اندازه کافی برای بهبود کیفیت هوا موثر نیستند. علاوه بر این، دستگاه تصفیه هوای IQAir ازروش‌های مولد محرک شیمیایی مانند اوزن، استفاده نمی‌کند. همچنین محصولات IQAir از پلاستیک‌های ABS مورد مصرف در صنعت رایانه ساخته شده‌اند که هیچ گازی ساطع نمی‌کنند.

فن آوری فیلتراسیون HyperHEPA® ما ایمن‌ترین، سالم‌ترین و موثرترین راه برای تصفیه هوا می‌باشد. فیلترهای ذرات دستگاه تصفیه هوای GC multigas در مجموع ۹۹% از ذرات معلق بزرگتر از ۰.۳ میکرون را بدون استفاده از فن آوری‌های ناامن و یا تایید نشده مانند تولید اوزون، یونیزاسیون و اشعه ماوراء بنفش جذب می‌کند. همچنین فیلتر نهایی دارای بار الکتروستاتیک است تا هر ذره‌ای که احتمالا از مدیای کربن فعال و آلومینا آزاد می‌شود را جذب کند. وقتی فیلتر ®HyperHEPA بدون ایجاد عوارض جانبی مضر، می‌تواند محافظت شما در برابر آلودگی هوا را تضمین کند، چرا باید سلامتتان را با وسایل ناکارآمد به خطر بیاندازیم؟

تصویر تصفیه هوای gc multigas
تصویر فیلترهای تصفیه هوای gc multigas

مراحل فیلتراسیون تصفیه هوای IQAir مدل GC Multigas

دستگاه تصفیه هوای GC multigas به گونه‌ای طراحی شده‌است تا تمام ذرات موجود در هوا را با بهترین فناوری در ۴ مرحله از بین ببرد. هوا توسط فن قوی از پایین دستگاه به داخل کشیده می‌شود و سپس در فرایندی مرحله به مرحله کاملا تصفیه می‌شود. هم چنین، به دلیل وجود طراحی بدون نشت IQAir، هوا به هیچ عنوان قبل از ورود به فیلترها به اتاق بر نمی‌گردد. فیلتراسیون این دستگاه تصفیه هوا دارای ۴ مرحله است:

۱. فیلتراسیون میکرو نانو ذرات: هوا در اولین مرحله از پیش فیلتر قدرتمند ®HyperHEPA رد می‌شود و ذراتی مثل گرده‌ گل‌ها، دود، باکتری و ویروس‌ها در این مرحله از هوا حذف می‌شوند.

۲. گرانول‌های کربن اکتیو موجود در کارتریج‌های استوانه‌ای دستگاه، ترکیبات آلی فرار(VOCها) را که عامل ایجاد بو هستند جذب می‌کند.

۳. کارتریج‌های استوانه‌ای هم چنین شامل گلوله‌های ریز آلومینا است که سایر آلاینده‌های شیمیایی مضر هوا مثل فرمالدئیدها را از بین می‌برد.

۴. فیلتر نهایی، ذرات ناشی از کربن اکتیو و آلومینا را توسط الیاف دارای بار الکتریسیته ساکن جذب می‌کند.

مشخصات فنی تصفیه هوای IQAir مدل GC Multigas
ابعاد: ۷۱*۴۱*۳۸

وزن: ۲۰ کیلوگرم

ظرفیت هوادهی: به ترتیب ۵۰، ۹۰، ۱۵۰، ۲۲۰، ۲۸۰، ۴۰۰متر مکعب

در ساعت برای سرعت ۱- ۶

ولتاژ: ۲۲۰ ولت

مصرف برق: ۲۰ تا ۱۳۵ وات

صدا: ۲۲- ۵۷ دسیبل

پیش فیلتر: هپا از کلاس H11- متوسط طول عمر ۱ سال

فیلتر گاز و بو: کربن اکتیو گرانولی- متوسط طول عمر: ۳ سال

فیلتر نهایی: Post Sleeves- متوسط طول عمر: ۳ سال

 

تصویر ابعاد تصفیه هوای gc multigas
برای مطالعه مطالب بیشتر در مورد مشخصات این دستگاه تصفیه هوا، بر روی لینک‌های زیر کلیک نمایید.

گالری تصاویر دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل GC Multigas

تصویر تصفیه هوای gc multigas در خانه
تصویر جابه‌جایی تصفیه هوای gc multigas
تصویر فروشندگان تصفیه هوای gc multigas