طراحی

اطلاعات کامل‌تر درباره طراحی دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل GC Multigas

خروجی هوای ۳۲۰ درجه
بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا، از طریق یک خروجی کوچک و پر سروصدا هوای تصفیه شده را، وارد اتاق می‌کنند. دستگاه تصفیه هوای IQAir به نحوی طراحی شده است که با خروجی ۳۲۰ درجه، هوا را در جهات بیشتر بدون ایجاد جریان هوای آزار دهنده و یا سروصدا تامین می‌کند. دستگاه‌های تصفیه هوای دیگر، جریان‌ هوای آزار دهنده ایجاد می‌کنند و امکان ایجاد هوای پاک و تمیز را، محدود می‌سازند. با خروج متعادل هوای پاک از طریق یک دریچه توزیع کننده ۳۲۰ درجه ™EvenFlow در دستگاه‌های تصفیه هوای شرکت IQAir، کارایی دستگاه افزایش می‌یابد. تعبیه‌ دریچه‌ی عریض خروج هوا باعث می‌شود که دستگاه‌ها با ایجاد کمترین صدا، بهترین توزیع هوا را داشته باشند.

فن آوری ۱۰۰ % سالم
فن آوری فیلتراسیون HyperHEPA® ما ایمن‌ترین، سالم‌ترین و موثرترین راه برای تمیز کردن هوا می‌باشد. فیلترهای ذرات دستگاه تصفیه هوای GC multigas در مجموع ۹۹% از ذرات معلق بزرگتر از ۰.۳ میکرون را بدون استفاده از فن آوری‌های نا امن و یا تایید نشده مانند تولید اوزن، یونیزاسیون و اشعه ماوراء بنفش جذب می‌کند. همچنین فیلتر نهایی دارای بار الکتروستاتیک است تا هر ذره‌ای که احتمالا از مدیای کربن فعال و آلومینا آزاد می‌شود را جذب کند. وقتی فیلتر ®HyperHEPA بدون ایجاد عوارض جانبی مضر، می‌تواند محافظت شما در برابر آلودگی هوا را تضمین کند، چرا باید سلامتتان را با وسایل ناکارآمد به خطر بیاندازیم؟

بیشترین کارایی و کمترین صدا
نسخه‌ جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir در تمام سرعت‌های فن، بدون تاثیر منفی بر عمر فیلتر و یا کارایی سیستم به طور متوسط ۷% صدای کمتر ایجاد می کند. اکنون شما می‌توانید بدون ایجاد سروصدای آزار دهنده در محیط، هوای تمیز و سالم داشته باشید. طراحی “فن-در-مرکز” IQAir، موتور فن را میان فیلترهای گیرنده صدا قرار می‌دهد. محفظه دو جداره، انتقال صدا را به میزان موثری کاهش می‌دهد. ورق‌های لاستیکی، لرزش موتور را از محفظه دستگاه تصفیه هوا جدا می‌سازد. دریچه EvenFlow، ضمن این که هوا را با تلاطم کم و سرعت پایین وارد اتاق شما می‌کند، مانع از خروج صدا از دستگاه می‌شود. نتیجه‌ آن، یک دستگاه تصفیه هوای آرام و مناسب برای اتاق خواب شما می‌باشد.

کیفیت سوئیس
“ساخت سوئیس” تنها یک برچسب نیست، بلکه نشانه کیفیت فوق العاده، منحصر به فرد بودن، طراحی برتر، نوآوری، دقت و قابلیت اطمینان است. در صنعتی که در آن بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا با ادعای تولیدکنندگان همخوانی ندارد، ما هر دستگاه تصفیه هوای IQAir را تست و تضمین می‌کنیم. همه مراحل تولید ما در سواحل بکر دریاچه کنستانس انجام می‌شود. با استفاده از با کیفیت‌ترین قطعات، یک تیم اختصاصی از صنعتگران ماهر و آموزش دیده و فرایندهای تولید مدرن که طی ۵۰ سال تصحیح شده‌اند، IQAir توانسته است بهترین دستگاه تصفیه هوا در جهان را تولید کند.

صرفه جویی در مصرف انرژی
نسخه‌ جدید محصصولات IQAir بسیار قدرتمند است، با این وجود مصرف آن بیشتر از یک لامپ معمولی نیست. در قلب این دستگاه تصفیه هوا، فن گریز از مرکز بسیار کارا و یک موتور بی نیاز از تعمیر وجود دارد. این ترکیب شگفت انگیز تا ۱۳۰۰ مترمکعب هوا در هر ساعت ارسال می‌کند، در حالی که مصرف آن در پایین‌ترین سرعت ۲۰ وات و در بیشترین سرعت حداکثر ۱۳۵ وات می باشد. در نتیجه، این دستگاه تصفیه هوا به عنوان پیشرفته‌ترین و کاراترین دستگاه تصفیه هوا در جهان، تنها مقدار بسیار کمی هزینه انرژی در بر خواهد داشت.

تمیزترین هوای ممکن
دستگاه تصفیه هوای GC multigas به گونه‌ای طراحی شده‌است تا تمام ذرات موجود در هوا را با بهترین فناوری در ۴ مرحله از بین ببرد. هوا توسط فن قوی از پایین دستگاه به داخل کشیده می‌شود و سپس در فرایندی مرحله به مرحله کاملا تصفیه می‌شود. هم چنین، به دلیل وجود طراحی بدون نشت IQAir، هوا به هیچ عنوان قبل از ورود به فیلترها به اتاق بر نمی‌گردد. فیلتراسیون این دستگاه تصفیه هوا دارای ۴ مرحله است:
۱. فیلتراسیون میکرو نانو ذرات: هوا در اولین مرحله از پیش فیلتر قدرتمند ®HyperHEPA رد می‌شود و ذراتی مثل گرده‌ گل‌ها، دود، باکتری و ویروس‌ها در این مرحله از هوا حذف می‌شوند.
۲. گرانول‌های کربن اکتیو موجود در کارتریج‌های استوانه‌ای دستگاه، ترکیبات آلی فرار(VOCها) را که عامل ایجاد بو هستند جذب می‌کند.
۳. کارتریج‌های استوانه‌ای هم چنین شامل گلوله‌های ریز آلومینا است که سایر آلاینده‌های شیمیایی مضر هوا مثل فرمالدئید ها را از بین می‌برد.
۴. فیلتر نهایی، ذرات ناشی از کربن اکتیو و آلومینا را توسط الیاف دارای بار الکتریسیته ساکن جذب می‌کند.

با کیفیت ترین مواد
IQAir به خوبی می‌داند که برای بسیاری، به خصوص کسانی که از حساسیت‌های چندگانه‌ شیمیایی رنج می‌برند، هرگونه بو و یا ماده شیمیایی در هوا ممکن است آزاردهنده باشد. بنابراین دستگاه تصفیه هوای GC multigas در عین حال که در تصفیه هوا بی رقیب است، هیچگونه ماده‌ اضافه‌ای را نیز هنگام تصفیه به هوا اضافه نمی‌کند. به همین دلیل مواد دستگاه تصفیه هوای GC multigas از با کیفیت ترین پلاستیک‌های ABS تشکیل شده‌است.