دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل Healthpro 250

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل HealthPro250 پرفروش‌ترین و برترین دستگاه تصفیه هوای خانگی شناخته شده در میان دستگاه‌های تخصصی است. گرده‌ گیاهان، ذرات قارچی، گرد و غبار، ویروس، باکتری و سایر ذرات آلاینده‌ هوا و همچنین بو و گازهای آلاینده، به هیچ عنوان شانسی مقابل این دستگاه ندارند. تصفیه کامل ذرات فوق ریز، خروجی هوای ۳۲۰ درجه، فیلتراسیون ۴ مرحله‌ای، جذب ذراتی ۱۰ برابر کوچکتر از اندازه‌ ویروس با فیلترهایی کارآمد، آب‌بندی بدون نقص، فن به روز، سیستم کنترلی پیشرفته و… از جمله ویژگی‌های کم‌نظیر این دستگاه تصفیه هوا می‌باشد.

دستگاه تصفیه هوای مدل Healthpro 250 با استفاده از فیلتر هپا و فیلتر کربن اکتیو، توانایی جذب انواع آلودگی‌ها اعم از ذرات معلق با ابعاد فوق ریز و آلاینده‌های گازی و شیمیایی را داشته و به همین دلیل می‌تواند برای تصفیه آلودگی هوای شهری در اماکنی مانند منازل، مدارس، مهدهای کودک، ادارات و …مناسب باشد.

این دستگاه تصفیه هوا از فیلتراسیون مکانیکی بهره می‌گیرد و هیچ محصول جانبی از جمله اوزون و یون به محیط شما اضافه نمی‌کند. تمامی دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir مجهز به یک ریموت کنترل برای کنترل از راه دور دستگاه، یک نمایشگر برای نشان دادن باقیمانده عمر فیلترها و کنترل دستگاه و چرخ‌هایی برای سهولت در جابه‌جایی هستند.

طراحی “فن-در-مرکز” دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir، موتور فن را میان فیلترهای عایق صدا قرار داده و محفظه دو جداره، انتقال صدا را به میزان موثری کاهش می‌دهد. ورق‌های لاستیکی، لرزش موتور را از محفظه دستگاه تصفیه هوا جدا می‌سازد. دریچه EvenFlow، ضمن این که هوا را با تلاطم کم و سرعت پایین وارد اتاق شما می‌کند، مانع از خروج صدا از دستگاه می‌شود. نتیجه آن، یک دستگاه تصفیه هوای آرام و مناسب برای اتاق خواب شما می‌باشد. این ترکیب شگفت انگیز تا ۱۳۰۰ مترمکعب هوا در هر ساعت ارسال می‌کند، در حالی که مصرف آن در پایین‌ترین سرعت ۲۰ وات و در بیشترین سرعت حداکثر ۱۳۵ وات می‌باشد. در نتیجه، این دستگاه به عنوان پیشرفته‌ترین و کاراترین دستگاه تصفیه هوا در جهان، تنها مقدار بسیار کمی هزینه انرژی در بر خواهد داشت.

تصویر تصفیه هوای هلث پرو 250
تصویر فیلترهای تصفیه هوای هلث پرو 250

مراحل فیلتراسیون تصفیه هوای IQAir مدل Healthpro 250

فیلتراسیون ۴ مرحله‌ای

دستگاه تصفیه هوای HealthPro 250 با بهترین نوع از فیلترها و در ۴ مرحله هوا را تصفیه می‌کند:

۱. فیلتراسیون میکرو ذرات: هوا در اولین مرحله از پیش فیلتر Pre-Max رد می‌شود و ذراتی مثل گرده‌ گل‌ها، شوره‌ حیوانات خانگی و قارچ‌ها در این مرحله از هوا حذف می‌شوند.

۲. جذب از طریق کربن فعال گرانولی (توپی شکل): در مرحله‌ بعد گرانول‌های کربن فعال در فیلتر ™V5-Cell، ترکیبات آلی فرار (VOCها) که عامل ایجاد بو هستند را از هوا جذب می‌کنند.

۳. فیلتر™V5-Cell هم چنین شامل گلوله‌های ریز آلومینا است که سایر آلاینده‌های شیمیایی مضر هوا مثل فرمالدئیدها را از بین می‌برد.

۴. فیلتراسیون ®HyperHEPA: در نهایت، فیلتر بی‌نظیر ®HyperHEPA ذرات ریز و فوق ریز شامل باکتری‌ها، ویروس‌ها و ذرات ناشی از احتراق را حذف می کند.

مشخصات فنی تصفیه هوای IQAir مدل Healthpro 250
ابعاد: ۷۱*۴۱*۳۸

وزن: ۱۶ کیلوگرم

ظرفیت هوادهی: به ترتیب ۵۰، ۱۰۰، ۱۷۰، ۲۴۰، ۳۱۰، ۴۴۰ متر مکعب

در ساعت برای سرعت ۱- ۶

ولتاژ: ۲۲۰ ولت

مصرف برق: ۲۰ تا ۱۳۵ وات

صدا: ۲۲- ۵۷ دسیبل

پیش فیلتر: هپا از کلاس F8- متوسط طول عمر ۱ سال

فیلتر گاز و بو: کربن اکتیو گرانولی- متوسط طول عمر: ۲ سال

فیلتر ذرات معلق: هپا از کلاس H13- متوسط طول عمر: ۳ سال

تصویر ایعاد تصفیه هوای هلث پرو 250
برای مطالعه مطالب بیشتر در مورد مشخصات این دستگاه تصفیه هوا، بر روی لینک‌های زیر کلیک نمایید.

گالری تصاویر دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل Healthpro 250

تصویر تصفیه هوای هلث پرو 250 برای اتاق
تصویر تصفیه هوای خانگی هلث پرو 250
تصویر تصفیه هوای هلث پرو 250 در اتاق نوزاد
تصویر بهترین دستگاه تصفیه هوای خانگی هلث پرو 250
تصویر بهترین تصفیه هوای خانگی هلث پرو 250