طراحی

اطلاعات کامل‌تر درباره طراحی دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل Healthpro 250

خروجی هوای ۳۲۰ درجه
بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا، از طریق یک خروجی کوچک و پر سروصدا هوای تصفیه شده را، وارد اتاق می‌کنند. دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir به نحوی طراحی شده‌اند که با خروجی ۳۲۰ درجه، هوا را در جهات بیشتر بدون ایجاد جریان هوای آزاردهنده و یا سروصدا تامین می کند. دستگاه‌های دیگر، جریان‌ هوای آزار دهنده ایجاد می‌کنند و امکان ایجاد هوای پاک و تمیز را، محدود می‌سازند. با خروج متعادل هوای پاک از طریق یک دریچه توزیع کننده ۳۲۰ درجه ™EvenFlow در دستگاه‌های شرکت IQAir، کارایی دستگاه افزایش می‌یابد. تعبیه‌ دریچه‌ عریض خروج هوا باعث می‌شود که دستگاه‌ها با ایجاد کمترین صدا، بهترین توزیع هوا را داشته باشند.

فن آوری۱۰۰% سالم
فن آوری فیلتراسیون ®HyperHEPA ایمن‌ترین، سالم‌ترین و موثر ترین راه برای تمیز کردن هوا می‌باشد. از بین دستگاه‌های تصفیه هوا، تنها کارایی دستگاه تصفیه هوای IQAir در فیلتر کردن موثر ذرات تا اندازه ۰.۰۰۳ میکرون ثابت شده است و ما بدون استفاده از فن‌آوری‌های خطرناک و یا تایید نشده مانند تولید اوزن، یونیزاسیون، اشعه ماوراء بنفش (لامپ یو وی)، مواد شیمیایی وروش‌های ناسالم دیگر به این مهم دست یافته‌ایم. وقتی فیلتر ®HyperHEPA بدون ایجاد عوارض جانبی مضر، می تواند محافظت شما در برابر آلودگی هوا را تضمین کند، چرا باید سلامتتان را با وسایل ناکارآمد به خطر بیاندازیم؟

فیلتراسیون ۴ مرحله‌ای
دستگاه تصفیه هوای HealthPro 250 با بهترین نوع از فیلترها و در ۴ مرحله هوا را تصفیه می‌کند:
۱. فیلتراسیون میکرو ذرات: هوا در اولین مرحله از پیش فیلتر Pre-Max رد می‌شود و ذراتی مثل گرده‌ گل‌ها،شوره‌ حیوانات خانگی و قارچ‌ها در این مرحله از هوا حذف می‌شوند.

۲. جذب از طریق کربن فعال گرانولی (توپی شکل): در مرحله‌ بعد گرانول‌های کربن فعال در فیلتر ™V5-Cell، ترکیبات آلی فرار (VOCها) که عامل ایجاد بو هستند را از هوا جذب می‌کنند.

۳. فیلتر™V5-Cell هم چنین شامل گلوله‌های ریز آلومینا است که سایر آلاینده‌های شیمیایی مضر هوا مثل فرمالدئیدها را از بین می‌برد.

۴. فیلتراسیون ®HyperHEPA : در نهایت، فیلتر بی‌نظیر ®HyperHEPA شرکت IQAir ذرات ریز و فوق ریز شامل باکتری‌ها، ویروس‌ها و ذرات ناشی از احتراق را حذف می کند.

تعویض آسان فیلتر
طراحی ماجولار دستگاه تصفیه هوای شرکت IQAir امکان دسترسی به همه فیلترها را طی چند ثانیه فراهم می‌سازد. به آسانی با آزادکردن کردن بازوهای قفل کننده و کشیدن فیلترها به بیرون از فریم، تقریباً همه می‌توانند به سادگی و بدون استفاده از ابزار خاص، هر یک از فیلترهای دستگاه را در مدتی کوتاه تعویض کنند. هیچ دستگاه تصفیه هوای دیگری از لحاظ سهولت در نگهداری دستگاه، حتی قابل مقایسه با دستگاه‌های IQAir نیست.

صرفه جویی در مصرف انرژی
نسخه‌ جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir بسیار قدرتمند است، با این وجود مصرف آن بیشتر از یک لامپ معمولی نیست. در قلب این دستگاه، فن گریز از مرکز بسیار کارا و یک موتور بی نیاز از تعمیر وجود دارد. این ترکیب شگفت انگیز تا ۱۳۰۰ مترمکعب هوا در هر ساعت ارسال می‌کند، در حالی که مصرف آن در پایین‌ترین سرعت ۲۰ وات و در بیشترین سرعت حداکثر ۱۳۵ وات می باشد. در نتیجه، این دستگاه به عنوان پیشرفته‌ترین و کاراترین دستگاه تصفیه هوا در جهان، تنها مقدار بسیار کمی هزینه انرژی در بر خواهد داشت.

کیفیت سوئیس
“ساخت سوئیس” تنها یک برچسب نیست، بلکه نشانه کیفیت فوق العاده، منحصر به فرد بودن، طراحی برتر، نوآوری، دقت و قابل اطمینان بودن است. در صنعتی که در آن بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا با ادعای تولیدکنندگان همخوانی ندارد، ما هردستگاه تصفیه هوای IQAir را تست و تضمین می‌کنیم. همه مراحل تولید ما در سواحل بکر دریاچه کنستانس انجام می‌شود. با استفاده از با کیفیت ترین قطعات، یک تیم اختصاصی از صنعتگران ماهر و آموزش دیده و فرایندهای تولید مدرن که طی ۵۰ سال تصحیح شده‌اند، IQAir توانسته است بهترین دستگاه تصفیه هوا در جهان را تولید کند.

بیشترین کارایی و کمترین صدا
نسخه‌ جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir در تمام سرعت‌های فن، بدون تاثیر منفی بر عمر فیلتر و یا کارایی سیستم به طور متوسط ۷% صدای کمتر ایجاد می‌کند. اکنون شما می‌توانید بدون ایجاد سروصدای آزار دهنده در محیط، هوای تمیز و سالم داشته باشید. طراحی “فن-در-مرکز” IQAir، موتور فن را میان فیلترهای گیرنده صدا قرار می‌دهد. محفظه دو جداره، انتقال صدا را به میزان موثری کاهش می‌دهد. ورق‌های لاستیکی، لرزش موتور را از محفظه دستگاه تصفیه هوا جدا می‌سازد. دریچه EvenFlow، ضمن این که هوا را با تلاطم کم و سرعت پایین وارد اتاق شما می‌کند، مانع از خروج صدا از دستگاه می‌شود. نتیجه آن، یک دستگاه تصفیه هوای آرام و مناسب برای اتاق خواب شما می‌باشد.