فیلترها و ملحقات

اطلاعات کامل‌تر درباره فیلترها و ملحقات دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل Healthpro 250

فیلتر HyperHEPA

دستگاه تصفیه هوای مدل HealthPro 250 برای جذب کامل ذرات معلق از فناوری ®HyperHEPA استفاده می‌کند. قدرت فیلترهای ®HyperHEPA برای جذب موثر کوچکترین ذرات معلق در هوا (۰.۰۰۳ میکرون) در یک آزمایشگاه مستقل آزمایش و تایید می‌شود. این یعنی ذراتی صد برابر کوچکتر از آنچه که با فیلترهای معمولی جذب می‌شود و ۱۰ برابر کوچکتر از اندازه‌ یک ویروس.
علاوه بر آن برای حصول اطمینان از کیفیت هوای خروجی، هر دستگاه تصفیه هوا جداگانه در کارخانه و توسط یک دستگاه ذره شمار لیزری مورد آزمایش و تایید قرار می‌گیرد تا راندمان ۹۹.۹۷ % برای ذرات بزرگتر از ۰.۳ میکرون تضمین شود.
کلاس فیلتر هپای استفاده شده، H13، سطح آن ۵ متر مربع و متوسط طول عمر آن، در صورت استفاده روزانه ۱۰ ساعت با دور فن ۳، ۴ سال است. کارایی کلی سیستم‌های تصفیه هوای مختلف، ( مولد اوزون، یونیزاسیون، هپای معمولی، سیستم هایپرهپای آی کیو ایر) برای تصفیه ذرات معلق بین ۱ میکرون و ۰.۰۰۳ میکرون

فیلتر V5-Cell
فیلتراسیون انحصاری V5-Cell ما بهترین راه حل برای از بین بردن گاز و بوهای مختلف است. شما برای از بین بردن آلاینده‌های گازی، نیازمند ترکیب درستی از مدیا هستید. دستگاه تصفیه هوای ما دو نوع مدیا را با هم ترکیب می‌کند: یک مدیا برای جذب گازها و بوها، و دیگری برای اکسیده کردن آن‌ها جهت داشتن هوایی کاملا پاک.
مقدار استفاده شده این فیلتر ۲.۵ کیلوگرم و متوسط طول عمر آن، در صورت استفاده روزانه ۱۰ ساعت با دور فن ۳، ۲ سال است.

پیش فیلترPreMax
پیش فیلتر PreMax هپا از کلاس F8، ذرات ریز مانند گرده‌ گیاهان، شوره‌ حیوانات و ذرات قارچی را از بین می‌برد.
این پیش فیلتر، از ۲ فیلتر بعدی مراقبت کرده و از اشباع شدن سریع آن‌ها جلوگیری می‌کند.
سطح این فیلتر ۲.۸ متر مربع و متوسط طول عمر آن، در صورت استفاده روزانه ۱۰ ساعت با دور فن ۳، ۱۸ ماه است.