ویژگی‌ها

اطلاعات کامل‌تر درباره ویژگی‌های دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل Healthpro 250

آب بندی بدون نقص
کارایی عنوان شده برای بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا رقمی تئوری است. نشتی‌های داخلی بین اجزای مختلف، بازدهی واقعی بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا را کاهش می‌دهد. دستگاه تصفیه هوای IQAir دارای حق ثبت اختراع برای فن‌آوری 3D UltraSeal TM است. پیش از هر چیز، نشت بندی کاغذ چین خورده‌ فیلتر با قاب آن تضمین می‌شود. دوم این که فن‌آوری 3D UltraSeal، هوابندی کامل بین قاب فیلتر و محفظه را تضمین می‌کند. و سوم این که هوابندی بین اجزاء، دستگاه را به یک سیستم نفوذ ناپذیر در برابر هوا تبدیل کرده است. به همین دلیل، کارایی کلی دستگاه هایIQAir از کارایی عنوان شده‌ سایر دستگاه‌های تصفیه هوا بیشتر است.

جدیدترین مدل فن
در نسخه جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir، از قوی‌ترین فن‌ موجود استفاده شده است که قدرت بالای این فن، نتایج بهتری را در تصفیه هوا به همراه دارد. در طراحی بهینه شده این فن، از جدیدترین فناوری آیرودینامیک برای تبدیل انرژی به هوای بیشتر و آلودگی صوتی کمتر بهره گرفته شده است. این فن دارای ظرفیت هوادهی حیرت انگیز ۷۸۰ cfm یا ۱۳۲۵ متر مکعب در ساعت، در دور rpm ۲۷۵۰ می باشد. با توجه به این که هر فن به طور جداگانه تنظیم و در آن از بلبرينگ‌های فولادی استفاده می‌شود، عمر کاری آن چند سال بیشتر از سایر فن‌ها می‌باشد. در مدل جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir ، فن درون دستگاه توسط هشت ضربه گیر از محفظه دستگاه جدا شده که صدای دستگاه تصفیه هوا را به مراتب کاهش می‌دهد.

فیلترهای کارآمد
فیلترهای بی همتای دستگاه تصفیه هوای IQAir قادرند ذرات ریز و فوق ریز را به خوبی فیلتر کنند. ( فیلتر هپا و فیلتر کربن اکتیو) 

کنترل از راه دور
یک ریموت کنترل باریک و پرقدرت برای کنترل راحت‌تر دستگاه تصفیه هوا از هر گوشه اتاق تهیه شده است. با این ریموت کنترل، سرعت فن و تایمر از راه دور به راحتی قابل تنظیم است.

سیستم کنترلی پیشرفته
هر دستگاه تصفیه هوای IQAir دارای شش سرعت چرخش فن می‌باشد و سیستم کنترلی دستگاه به شما این امکان را می‌دهد که به آسانی عملیات خودکار را از طریق یک تایمر شب/روز تنظیم کنید. این قابلیت به شما کمک می‌کند تا تنها زمانی که نیاز به تصفیه هوا دارید، دستگاه کار کند که این امر، افزایش عمر فیلترها و کاهش هزینه‌های انرژی را برای شما به همراه دارد. همچنین، نمایشگر هوشمند عمر فیلتر، زمان دقیق تعویض فیلترها را بر اساس استفاده واقعی پیش بینی می‌کند و چراغ‌های رنگی به شما نشان می‌دهند که چه زمانی هر یک از فیلترها را باید تعویض کنید.

قابلیت جابه جایی
یک دستگیره بالای دستگاه تصفیه هوا و چرخ‌های محکم در پایین، جابه‌جایی آن را به هر نقطه از اتاق و خانه آسان می‌سازد و به شما این امکان را می‌دهد که دستگاه را به هر جایی که نیاز داشته باشید، منتقل کنید. همچنین وقتی که نیاز به تصفیه هوا نیست، به راحتی می‌توانید دستگاه خود را به داخل کمد یا هر جای دیگر منتقل کنید.