کارایی

اطلاعات کامل‌تر درباره کاراییِ دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل Healthpro 250

جذب ذرات بسیار ریز
حدود ۹۰% ذرات معلق در هوا، ذرات فوق ریز به اندازه‌ی ۰.۱ میکرون هستند و منبع اصلی تولید این ذرات، احتراق وسایل موتوری، پالایشگاه‌ها، کارخانجات صنعتی، و حتی پخت و پز است. ویروس‌ها نیز در رده‌ ذرات معلق فوق ریز قرار می‌گیرند. اندازه کوچک ذرات فوق ریز به آن‌ها این امکان را می‌دهد که به راحتی از طریق سیستم تنفس بدن استنشاق شوند و درون ریه‌ها انباشت و جذب خون شوند و در نهایت می‌توانند منجر به حمله‌های قلبی، سکته، آسم و حتی سرطان شوند.
تولید کنندگان دستگاه‌های تصفیه هوای رایج در بازار می‌گویند که دستگاه‌های آن‌ها ذرات بزرگتر از ۰.۳ میکرون را جذب می‌کنند، اما دستگاه تصفیه هوای IQAir از این قضیه مستثنی است.
کارایی فیلتر HyperHEPA دستگاه‌های تصفیه هوای شرکت IQAir در جذب ۹۹.۵ %همه ذرات کوچکتر از ۰.۰۰۳ میکرون – کوچکترین ذراتی که موجود هستند- تأیید و ثابت شده است. آزمایشات انجام شده توسط آزمایشگاه‌های مستقل و معتبر و ارگان‌های دولتی، اثربخشی فن‌آوری دستگاه تصفیه هوای IQAir در جذب ذرات فوق ریز را تأیید کرده‌اند. وقتی موضوع محافظت در برابر ذرات فوق ریز مطرح است، دستگاه تصفیه هوای IQAir انتخابی تضمین شده است.

۴۱ % هوای تمیز بیشتر
سری جدید دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir، از قوی‌ترین فن‌ دستگاه تصفیه هوای خانگی، استفاده کرده است. قدرت بالای این فن، نتایج بهتری را در تصفیه هوا به همراه دارد. طراحی بهینه شده، از جدیدترین فناوری آیرودینامیک برای تبدیل انرژی به هوای بیشتر و آلودگی صوتی کمتر بهره برده است. همچنین به کمک فناوری چین زدن فیلتر ®HyperHEPA (تا کردن ظریف کاغذ فیلتر هپا برای افزایش هرچه بیشتر سطح مؤثر فیلتراسیون)، بازدهی دستگاه تصفیه هوا تا ۴۱ % افزایش یافته است. این به معنی هوادهی بیشتر و در عین حال عمر بیشتر فیلترها می‌باشد که با کاهش هزینه‌های جایگزینی فیلترها، از لحاظ اقتصادی بیشتر مقرون به صرفه می‌باشد.

۱۰۰ برابر تصفیه بیشتر نسبت به فیلترهای HEPA معمولی
بر خلاف سایر دستگاه‌های تصفیه هوا، سیستم فیلتراسیون ®HyperHEPA شرکت IQAir، کوچکترین و مضرترین ذرات معلق درهوا تا ابعاد ۰.۰۰۳ میکرون ــ که کوچترین ذرات موجود هستند ــ را به صورت کامل جذب می‌کند. این ذرات شامل ویروس‌ها، شوره بدن حیوانات خانگی، مایت‌ها و حتی دود سیگار می‌شوند. IQAir از فن آوری نانوالیاف و طراحی نوین استفاده می‌کند تا ذراتی ۱۰۰ برابر کوچکتر از آنچه مورد ادعای سایر دستگاه‌های تصفیه هوا می‌باشد، را جذب کند. این تنها یک ادعا نیست، بلکه با آزمایش‌های سخت این ادعا را ثابت می‌کنیم.

کارایی تضمین شده
IQAir هر یک از دستگاه‌های تصفیه هوای خود را جداگانه در کارخانه آزمایش می‌کند تا اطمینان حاصل شود که کارکرد آن‌ها، انتظارات مورد نظر ما را برآورده می‌کند. ما از یک دستگاه ذره شمار لیزری استفاده می‌کنیم تا مطمئن شویم که فیلتر ®HyperHEPA، استانداردهای مورد نظر ما را نه تنها در تئوری بلکه در عمل برآورده می‌کند. ما هوای خروجی دستگاه تصفیه هوا را تست می‌کنیم. در صورتی که هوای خروجی دستگاه تصفیه هوا حداقل ۹۹.۹۷% تمیزتر نباشد، دستگاه ارسال نمی‌شود. در یک برگه گواهی عملکرد که به صورت دستی امضا شده، جزئیات نتایج آزمایش‌ها آمده است که همراه با هر دستگاه تصفیه هوای HealthPro ارسال می‌شود.

۴۰% عمر بیشتر برای فیلترها
در نسخه‌ جدید دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir، پیشرفته ترین فناوری چین زنی فیلتر استفاده شده است. این فن آوری نه تنها جریان هوا را افزایش می‌دهد، بلکه ظرفیت جذب ذرات را نیز در پیش فیلتر ™PreMax و در فیلتر اصلی®HyperHEPA به میزان ۴۰ درصد افزایش می‌دهد. این امر دفعات تعویض فیلترها را کاهش می‌دهد و در نتیجه از لحاظ اقتصادی به صرفه‌تر است.

ضمانت ۳ ساله
هر دستگاه تصفیه هوای IQAir یک سرمایه گذاری برای چندین سال است. کیفیت تمام سوئیسی در تمام مراحل طراحی و تولید دستگاه، تضمینی برای خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا در دنیا است. IQAir مفتخر است که دستگاه‌های تصفیه هوای خانگی خود را با یک ضمانت نامه ۳ ساله در برابر عیوب قطعات و عیوب ناشی از نیروی انسانی ارائه می‌کند. فیلترها جزو اقلام مصرفی بوده و خارج از این ضمانت نامه می‌باشند.