دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل Klause

داخل هر نسخه از سری Klause، یکی از بهترین دستگاه‌های تصفیه هوای جهان قرار گرفته است: دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر، مدل HealthPro 250. دستگاه های سری Klause، کارایی بی‌رقیب آی کیو ایر در تصفیه هوا را با کاردستی هنرمندانه تکمیل می‌کنند. محفظه بیرونی چوبی و مستحکم دستگاه‌های این سری با رنگ آمیزی گرم طراحی شده است. این دستگاه‌های تصفیه هوا مثالی از طراحی داخلی بی‌نظیرند که زیبایی ظاهری و کاربری را با هم ترکیب کرده‌اند.

دستگاه‌های تصفیه هوای سری Klause با الهام از شخصیت کلاز هامس، بنیانگذار شرکت آی کیو ایر ساخته شده‌اند. کلاز به همراه برادرش منفرد هامس در سال ۱۹۶۳ این شرکت را بنیان نهاد. وی هم‌چنین مدت زیادی است که نماینده، سخنگو و مدافع حق تنفس هوای پاک است.
همزمان با تولد ۷۵ سالگی کلاز، طراحی هنرمندانه دستگاه‌های تصفیه هوای سری کلاز، تقدیری زیبا از وی و دستاوردهایش هستند.

 جیمز ایپیکیجان یک استاد بی‌همتا در طراحی لوازم چوبی است. از کارهای معروف وی میتوان حفاظت و مرمت تعدادی از خانه‌های قدیمی و ییلاقی آمریکا را نام برد. اما معروف‌ترین کار وی، کابینت‌های آنتیک است که شامل کارهای بسیار ظریف چوبکاری است.

تصویر دستگاه تصفیه هوای کلاز
تصویر فیلترهای دستگاه تصفیه هوای کلاز

مراحل فیلتراسیون تصفیه هوای IQAir مدل Klause

فیلتراسیون ۴ مرحله‌ای

دستگاه تصفیه هوای Klause با بهترین نوع از فیلترها و در ۴ مرحله هوا را تصفیه می‌کند:

۱. فیلتراسیون میکرو ذرات: هوا در اولین مرحله از پیش فیلتر Pre-Max رد می‌شود و ذراتی مثل گرده‌ گل‌ها، شوره‌ حیوانات خانگی و قارچ‌ها در این مرحله از هوا حذف می‌شوند.

۲. جذب از طریق کربن فعال گرانولی (توپی شکل): در مرحله‌ بعد گرانول‌های کربن فعال در فیلتر ™V5-Cell، ترکیبات آلی فرار (VOCها) که عامل ایجاد بو هستند را از هوا جذب می‌کنند.

۳. فیلتر™V5-Cell هم چنین شامل گلوله‌های ریز آلومینا است که سایر آلاینده‌های شیمیایی مضر هوا مثل فرمالدئیدها را از بین می‌برد.

۴. فیلتراسیون ®HyperHEPA : در نهایت، فیلتر بی‌نظیر ®HyperHEPA شرکت IQAir ذرات ریز و فوق ریز شامل باکتری‌ها، ویروس‌ها و ذرات ناشی از احتراق را حذف می‌کند.

مشخصات فنی تصفیه هوای IQAir مدل Klause
ابعاد: ۷۱*۴۱*۳۸

وزن: ۱۶ کیلوگرم

ظرفیت هوادهی: به ترتیب ۵۰، ۱۰۰، ۱۷۰، ۲۴۰، ۳۳۰، ۴۷۰ متر مکعب

در ساعت برای سرعت ۱- ۶

ولتاژ: ۲۲۰ ولت

مصرف برق: ۲۰ تا ۱۳۵ وات

صدا: ۲۲- ۵۷ دسیبل

پیش فیلتر: هپا از کلاس F8- متوسط طول عمر ۱ سال

فیلتر گاز و بو: کربن اکتیو گرانولی- متوسط طول عمر: ۲ سال

فیلتر ذرات معلق: هپا از کلاس H13- متوسط طول عمر: ۳ سال

تصویر ابعاد دستگاه تصفیه هوای کلاز
برای مطالعه مطالب بیشتر در مورد مشخصات این دستگاه تصفیه هوا، بر روی لینک‌های زیر کلیک نمایید.

گالری تصاویر دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل Klause

تصویر دستگاه تصفیه هوای کلاز در خانه