طراحی

اطلاعات کامل‌تر درباره طراحی سیستم تصفیه هوای IQAir مدل Perfect 16

فن آوری ۱۰۰% سالم
فن آوری فیلتراسیون ®HyperHEPA ما ایمن‌ترین، سالم‌ترین و موثرترین راه برای تمیز کردن هوا می‌باشد. از بین دستگاه‌های تصفیه هوای بازار، تنها کارایی دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir در فیلتر کردن موثر ذرات تا اندازه ۰.۰۰۳ میکرون ثابت شده است و ما بدون استفاده از فن‌آوری‌های خطرناک و یا تایید نشده مانند تولید اوزن، یونیزاسیون، اشعه ماوراء بنفش، مواد شیمیایی وروش‌های ناسالم دیگر به این مهم دست یافته‌ایم. وقتی فیلتر ®HyperHEPA بدون ایجاد عوارض جانبی مضر، می‌تواند محافظت شما در برابر آلودگی هوا را تضمین کند، چرا باید سلامتتان را با وسایل ناکارآمد به خطر بیاندازیم؟

کیفیت سوئیس
“ساخت سوئیس” تنها یک برچسب نیست، بلکه نشانه کیفیت فوق العاده، منحصر به فرد بودن، طراحی برتر، نوآوری، دقت و قابلیت اطمینان است. در صنعتی که در آن بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا با ادعای تولیدکنندگان همخوانی ندارد، ما هر دستگاه تصفیه هوای IQAir را تست و تضمین می‌کنیم. همه مراحل تولید ما در سواحل بکر دریاچه کنستانس انجام می‌شود. با استفاده از با کیفیت‌ترین قطعات، یک تیم اختصاصی از صنعتگران ماهر و آموزش دیده و فرایندهای تولید مدرن که طی ۵۰ سال تصحیح شده‌اند، IQAir توانسته است بهترین دستگاه‌های تصفیه هوا در جهان را تولید کند.

چگونگی کارکرد دستگاه

دستگاه تصفیه هوای Perfect16 داخل سیستم گرمایش یا تهویه هوای کنونی خانه شما نصب می‌شود و بی صدا و کارامد هوای خانه شما را تا ۱۲۵ بار در روز تصفیه می‌کند.

۱.ورودی هوا: هوا از دریچه برگشت خانه که معمولا در راهرو یا اتاق پذیرایی است، وارد می‌شود.

۲.فیلتراسیون Perfect16: هوا از ۴ فیلتر چین دار میکروالیافی که در شکل V2 که از ۱۶ متر مربع فیلتر تشکیل شده است، رد می‌شود. این ویژگی باعث می‌شود که این دستگاه تصفیه هوا قدرت فیلتراسیونی ۵۰ بار بیشتر از دستگاه‌های تصفیه هوای معمولی داشته باشد.

۳.بازگشت هوای پاک: هوای تمیز از سیستم تهویه‌ خانه شما رد و به خانه وارد می‌شود.

صرفه جویی در مصرف انرژی
دستگاه تصفیه هوای Perfect16 یک پدیده‌ی صرفه جویی در مصرف انرژی است. این دستگاه تصفیه هوا، از بقیه دستگاه‌های تصفیه هوا کارایی بسیار بیشتری دارد، ولی مطلقا هیچ مقدار برقی استفاده نمی‌کند. اما مصرف برق تنها قسمت مهم این ماجرا نیست. دستگاه تصفیه هوای Perfect16 یکی از پایین‌ترین مقادیر افت فشار در صنعت تهویه را دارد، بنابراین باعث می‌شود که سیستم HVAC شما به آرامی و بدون اجبار برای فشار هوای بیشتر کار کند. درواقع این دستگاه در مقایسه با دستگاه‌های تصفیه هوای مرسوم، کارکرد سیستم خانه شما را نیز بهتر می‌کند. در نتیجه دستگاه تصفیه هوای Perfect16 مقدار مصرف انرژی خانه شما را کاهش می‌دهد و در عین حال موفق به داشتن گواهی MERV16 یعنی بالاترین درجه‌ فیلتراسیون ممکن نیز شده‌است.

افت فشار بسیار پایین
افت فشار بسیار پایین عامل کلیدی در مصرف بهینه انرژی دستگاه تصفیه هوای Perfect16 است. این درجه‌ بالای فیلتراسیون، از طریق استفاده از جدیدترین و پیشرفته‌ترین فناوری فیلتراسیون میکروالیاف میسر شده است. دستگاه‌های تصفیه هوای مرسوم، به میزان ۵۰ درصد مانع جریان هوای سیستم گرمایش یا تهویه مرکزی شما می‌شوند. الیاف فیلترهای دستگاه تصفیه هوای Perfect16 ده برابر باریکتر از الیاف استاندارد معمولی هستند. با این که سطح فیلتر مدیای دستگاه، ۵۰ برابر دستگاه‌های تصفیه هوای معمولی است،هوا به راحتی از فیلترهای V2 می‌گذرد. در عین حال الیاف بسیار باریک، یک مانع تقریبا نفوذناپذیر در مقابل ذرات آلاینده، به وجود می‌آورند. نتیجه این طراحی، یک فیلتر بسیار کارامد، با افت فشار بسیار کم است که استاندارد جدیدی را برای دستگاه‌های تصفیه هوای خانگی ایجاد می‌کند.