فیلترها و ملحقات

اطلاعات کامل‌تر درباره فیلترها و ملحقات سیستم تصفیه هوای IQAir مدل Perfect 16

فیلتر یدکی Perfect 16 مدل 2225/ فیلتر یدکی Perfect16 مدل 2530

فیبر فیلترهای دستگاه تصفیه هوای Perfect 16 ده برابر نازک تر از فیبر فیلترهای رایج دستگاه های تصفیه هوا هستند. این الیاف فوق ریز مانعی تقریبا نفوذ ناپذیر در مقابل ذرات آلودگی ایجاد می‌کنند. نتیجه‌ی این امر فیلتری بسیار کارامد، با افت فشاری بسیار پایین است که استانداردی جدید برای دستگاه‌های تصفیه هوای کلی خانگی ایجاد کرده‌است.
سطح استفاده شده این فیلترها ۱۶ و ۱۹.۵  متر مربع و متوسط طول عمر آن ها ۳ سال است.

فن آوری V2
فناوری پیشرفته V2 به دستگاه تصفیه هوای Perfect 16 این امکان را می‌دهد که از بیش از ۱۶ متر مربع سطح فیلتر مدیا استفاده کند! قدرت فیلتراسیون Perfect 16 تا ۵۰ برابر بیشتر از دستگاه‌های تصفیه هوای معمولی می‌باشد. هر چه سطح جذب بیشتر باشد، فیلتراسیون بهتر صورت می‌گیرد و باعث می‌شود هوای بیشتری به راحتی از دستگاه تصفیه هوا عبور کند.

فیلتراسیون میکروالیاف
دستگاه تصفیه هوای Perfect 16 اولین دستگاه تصفیه هوای خانگی کلی است که از فن آوری پیشرفته فیلتراسیون میکرو الیاف استفاده می‌کند. الیاف این فیلتر ۱۰ برابر نازکتر از فیلترهای هوای رایج می‌باشند که باعث می‌شود هوا به راحتی از درون فیلترها عبور کند و درعین حال الیاف بسیار ریز، یک مانع غیر قابل نفوذ برای ذرات آلاینده ایجاد می‌کند. نتیجه این است که هوای داخل منزل شما به پاک‌ترین وضعیت ممکن خواهد رسید.

نگهداری راحت
بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا و فیلترهای تصفیه کلی هوای خانگی نیاز به تعویض ماهیانه و حتی تمیز کردن هفتگی دارند. سطح وسیع فیلتراسیون دستگاه تصفیه هوای Perfect 16 به قدری کارآمد و بادوام است که با مصرف معمولی تا بیش از سه سال احتیاج به سرویس و تعویض فیلترها نخواهد داشت! وقتی نهایتاً زمان تعویض فیلترهای V2 می‌رسد، دستگاه تصفیه هوای Perfect 16 به راحتی باز شده و فیلترها به آسانی به داخل یا بیرون می‌لغزند. Perfect 16 کمک می‌کند که کانال‌های هوای منزل شما تمیزتر باشند، و چون هیچ جزء متحرک یا الکتریکی ندارد، شما می‌توانید سال ها روی کارایی آن حساب کنید، بدون این که احتیاج به سرویس دیگری جز تعویض فیلتر داشته باشد.

کاملا بی صدا
دستگاه تصفیه هوای Perfect 16 کاملاً بدون صدا است. هیچ موتور الکتریکی، فن، تسمه، یا اجزای متحرکی در آن وجود ندارد و چون در یک اتاق تجهیزات و انبار، زیر زمین، اطاق زیر شیروانی یا اتاق HVAC (گرمایش و تهویه مطبوع) نصب می‌شود، شما به ندرت متوجه حضور آن می‌شوید، با این وجود تفاوت کیفیت هوا را به طور دائم احساس خواهید کرد.

نصب توسط کارشناس
ابتدا کارشناس نصب، سیستم تهویه خانه شما را برای سازگاری و تعیین گنجایش بررسی می‌کند و تعیین می‌کند که کدام مدل از دستگاه تصفیه هوای Perfect 16 مورد نیاز است. خانه‌های بزرگتر (بیش از ۲۳۰ مترمربع) معمولاً بیش از یک سیستم تهویه دارند. پس از انجام برآورد، تجهیزات مناسب سفارش داده می‌شوند و یک زمان دیگر برای نصب برنامه ریزی می‌شود. زمان نصب نهایی بسته به محل نصب متغیر است، اما در بیشتر موارد تنها بین ۳ تا ۶ ساعت زمان لازم است. پس از این که دستگاه تصفیه هوای Perfect 16 شما نصب شد، توسط یک دستگاه ذره شمار لیزری تست و ارزیابی می‌شود. در یک برگه گواهی که به مالک تحویل داده می‌شود، جزییات کارایی سیستم ثبت می‌شود. به شما تضمین می‌دهیم طی یک ساعت پس از نصب دستگاه تصفیه هوای Perfect 16، هوای منزل شما حداقل ۱۰ برابر تمیز تر می‌شود.