کارایی

اطلاعات کامل‌تر درباره کارایی سیستم تصفیه هوای IQAir مدل Perfect 16

جذب ذرات فوق ریز
سیستم تصفیه هوای آی کیو ایر مدل Perfect 16، اولین سیستم تصفیه هوایی است که بر اساس سیستم هواساز مرکزی کار می‌کند و از فیلتراسیون پیشرفته میکرو فیبر یا AMF استفاده می‌کند. این الیاف فیلتراسیون، ۱۰ برابر باریک تر از الیاف فیلترهای هوای معمولی هستند و این موضوع باعث می‌شود که هوا به راحتی از فیلترها عبور کند در حالی که الیاف فوق نازک، مانعی نفوذناپذیر برای ذرات آلاینده فوق ریز ایجاد کرده‌اند.

۵۰ برابر فیلتراسیون بیشتر

بیشتر فیلترهای هوا تنها دارای یک سطح صاف برای فیلتراسیون می‌باشند. اما سیستم تصفیه هوای مدل Perfect 16 شرکت IQAir دارای طراحی نوین ” Double V” است که سطح فیلتراسیون را تا بیش از ۱۶ مترمربع برای فیلتر مدیا افزایش می‌دهد! این طراحی منحصر به فرد، به سیستم تصفیه هوای مدل Perfect 16 این امکان را می‌دهد که قدرت فیلتراسیونی ۵۰ برابر دستگاه‌های فیلتراسیون معمولی داشته باشد. هر چه سطح جذب بیشتر باشد، فیلتراسیون بهتر انجام می‌شود و هوای بیشتری می‌تواند به راحتی از سیستم تصفیه هوا عبور کند.

کارایی بی رقیب
ما تضمین می‌کنیم که بیش از ۹۰ درصد ذرات آلرژی‌زای هوا را کاهش دهیم. این ذرات شامل گرد و غبار، گرده، انواع قارچ‌ها، باکتری‌ها، ویروس‌ها و ذرات آلاینده می‌شود. هر سیستم تصفیه هوای Perfect 16 در کارخانه ما در سوئیس مورد آزمایش قرار می‌گیرد، اما IQAir استاندارد جدیدی را پایه‌ریزی کرده و سیستم تصفیه هوای Perfect 16 شما را پس از نصب در محل نیز ارزیابی می‌کند. شخص نصب کننده از سوی شرکت با استفاده از یک دستگاه ذره شمار لیزری به شما نشان می‌دهد که سیستم حداقل ۹۰ درصد همه ذرات با اندازه ۰.۳ میکرون و بزرگتر را حذف می‌کند. کارایی سیستم تصفیه هوای شما در برگه گارانتی Perfect 16 ثبت و با ذکر تاریخ به امضای شخص نصب کننده خواهد رسید.

کارایی تضمین شده 
سیستم تصفیه هوای Perfect 16 تنها سیستمی است که در رتبه بندی MERV موفق به کسب امتیاز ۱۶، بالاترین امتیاز ممکن، شده است. موسسه‌ی Intertek/ETL SEMKO پس از انجام آزمایش‌هایی بر اساس سخت‌ترین استانداردهای صنعتی روی سیستم تصفیه هوای مدل Perfect 16، امتیاز ۱۶ را در سیستم ارزیابی MERV (مخفف عبارت Minimum Efficiency Reporting Value) به آن داده است. هیچ سیستم تصفیه هوای دیگری امتیاز بالاتری را کسب نکرده است. سیستم MERV توسط انجمن مهندسین سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع آمریکا (ASHRAE) به منظور ارزیابی کارایی دستگاه‌های تصفیه هوا ابداع شده است. گزارش تست‌های فنی مستقل انجام شده تایید می‌کند که سیستم تصفیه هوای مدل Perfect 16 شرکت IQAir با راندمان حداقل ۹۵% برای ذرات ۰.۳ میکرون و بزرگتر، و راندمان بیش از ۸۵% برای همه ذرات فوق ریز تا ۰.۰۰۳میکرون، (یعنی کوچک‌ترین ذرات موجود) تصفیه هوا را انجام می‌دهد.

افزایش طول عمر کانال ها
IQAir تا حدی از کارایی سیستم تصفیه هوای Perfect 16 اطمینان دارد که تضمین می‌کند تا زمانی که Perfect 16 شما کار می‏‌کند، کانال‌های گرمایش، تهویه و سرمایش خانه شما از هر گونه گرد و غبار یا آلودگی انباشته قابل توجهی، عاری خواهد بود. عدم نیاز به تمیز کردن کانال‌ها، کاهش هزینه‌های سالانه را برای شما موجب می‌شود. با داشتن سیستم تصفیه هوای Perfect 16 همچنین آرامش خاطر خواهید داشت که هوای داخل منزل شما کاملاً پاک می‌باشد.

گارانتی مادام العمر
سیستم تصفیه هوای Perfect 16 شرکت IQAir یک سرمایه گذاری برای چندین سال می‌باشد. هر سیستم تصفیه هوای Perfect 16 نیز در کارخانه سوئیس و مطابق با استانداردهای سخت گیرانه ما که بالاترین استانداردها در صنعت می‌باشند، تولید می‌شود. هر دستگاه قبل از خروج از کارخانه، جداگانه آزمایش و کارایی آن تایید می‌شود. بنابراینIQAir همراه با دستگاه‌های تصفیه هوای خود یک ضمانت نامه مادام العمر در برابر عیوب قطعات و عیوب ناشی از نیروی انسانی ارائه می‌کند. فیلترها جزو اقلام مصرفی بوده و خارج از این ضمانت نامه می‌باشند.

برنامه تلویزیونی “سالم‌ترین خانه‌های آمریکا”
برنامه پر طرفدار تلویزیونی “Extreme Makeover: Home Edition” برای ایجاد یک خانه با هوای فوق‌العاده پاک که ساکنین آن دغدغه سلامتی خود را دارند، همیشه سراغ IQAir، پیشرو در راه حل‌های تصفیه هوای پیشرفته، می‌آید. تنها IQAir، فن‌آوری و مهارت لازم برای کمک به عنوان “تیم هوای پاک” این برنامه و خانواده‌ها را دارد. همچنین، وقتی Anderson Cooper برای یک دختر شش ساله پس از انجام پیوند قلب موفق، قصد ساختن یکی از سالم‌ترین خانه های آمریکا (America’s Healthiest Homes) را داشت، به سراغ IQAir رفت. در این مواقع، همیشه رسانه ها به IQAir روی می‌آورند، چرا که تنها فن آوری HyperHEPA® شرکت IQAir در حذف بیش از ۹۰% آلاینده‌های هوا، شامل ذرات فوق ریز ثابت شده است. IQAir برای طراحی راه حل‌های مشکلات بحرانی آلودگی هوا دارای بالاترین فن آوری، تجربه و مهارت است.