دستگاه ذره شمار لیزری Laser Particle Counter

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل Allergen 100 یکی از پرفروش‌ترین و برترین مدل‌های دستگاه تصفیه هوای خانگی شناخته شده است. گرده‌ گیاهان، ذرات قارچی، گرد و غبار، ویروس و باکتری و سایر ذرات آلاینده‌ هوا، به هیچ عنوان شانسی مقابل این دستگاه ندارند. تصفیه تضمین‌ شده ذرات فوق ریز، خروجی هوای ۳۲۰ درجه، جذب ذراتی ۱۰ برابر کوچکتر از اندازه‌ ویروس با فیلترهایی کارآمد، آب‌بندی بدون نقص، فن به روز، سیستم کنترلی پیشرفته و… از جمله ویژگی‌های کم‌نظیر این دستگاه تصفیه هوا می‌باشد.

کارایی فیلترHyperHEPA تصفیه هوای شرکت IQAir در جذب ۹۹.۵ %همه ذرات کوچکتر از ۰.۰۰۳ میکرون – کوچکترین ذراتی که موجود هستند- تأیید و ثابت شده است. آزمایشات انجام شده توسط آزمایشگاه‌های مستقل و معتبر و ارگان‌های دولتی، اثربخشی فن‌آوری دستگاه تصفیه هوای IQAir در جذب ذرات فوق ریز را تأیید کرده‌اند. وقتی موضوع محافظت در برابر ذرات فوق ریز مطرح است، دستگاه تصفیه هوای IQAir انتخابی تضمین شده است.

مراحل فیلتراسیون تصفیه هوای IQAir مدل Allergen 100

فیلتر HyperHEPA
دستگاه تصفیه هوای مدل Allergen 100 برای جذب کامل ذرات معلق از فناوری ®HyperHEPA استفاده می‌کند. قدرت فیلترهای ®HyperHEPA برای جذب موثر کوچکترین ذرات معلق در هوا (۰.۰۰۳ میکرون) در یک آزمایشگاه مستقل آزمایش و تایید می‌شود. این یعنی ذراتی صد برابر کوچکتر از آنچه که با فیلترهای معمولی جذب می‌شود و ۱۰ برابر کوچکتر از اندازه‌ی یک ویروس. علاوه بر آن برای حصول اطمینان از کیفیت هوای خروجی، هر دستگاه تصفیه هوا جداگانه در کارخانه و توسط یک دستگاه ذره شمار لیزری مورد آزمایش و تایید قرار می‌گیرد تا راندمان ۹۹.۹۷ % برای ذرات بزرگتر از ۰.۳ میکرون تضمین شود.
سطح این فیلتر ۵ متر مربع و متوسط طول عمر آن، در صورت استفاده روزانه ۱۰ ساعت با دور فن ۳، ۴ سال است.

پیش فیلترPreMax
پیش فیلتر PreMax میکروذراتی مانند گرده‌ی گیاهان، شوره‌ی حیوانات و ذرات قارچی را از بین می‌برد.
سطح این فیلتر ۲.۸ متر مربع و متوسط طول عمر آن، در صورت استفاده روزانه ۱۰ ساعت با دور فن ۳، ۱۸ ماه است.

مشخصات فنی تصفیه هوای IQAir مدل Allergen 100

ابعاد: ۶۱*۴۱*۳۸

وزن: ۱۲ کیلوگرم

ظرفیت هوادهی: به ترتیب ۵۰، ۱۰۰، ۱۷۰، ۲۴۰، ۳۳۰، ۴۷۰ متر مکعب

در ساعت برای سرعت ۱- ۶

ولتاژ: ۲۲۰ ولت

مصرف برق: ۲۰ تا ۱۳۵ وات

صدا: ۲۲- ۵۷ دسیبل

پیش فیلتر: هپا از کلاس F8- متوسط طول عمر ۱ سال

فیلتر گاز و بو: کربن اکتیو گرانولی- متوسط طول عمر: ۲ سال

فیلتر ذرات معلق: هپا از کلاس H13- متوسط طول عمر: ۳ سال

گالری تصاویر دستگاه IQAir مدل Allergen 100