کاربردهای دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر

دستگاه‌های تصفیه هوای آی کیو ایر، با استفاده از فیلتراسیون کامل خود، توانایی رفع مشکل آلودگی هوا در هر محیطی را دارند و میتوان از آن‌ها برای طیف وسیعی از کاربردها استفاده کرد.
کاربردها
دستگاه‌های تصفیه هوای آی کیو ایر، با استفاده از فیلتراسیون کامل خود، توانایی رفع مشکل آلودگی هوا در هر محیطی را دارند و میتوان از آن‌ها برای طیف وسیعی از کاربردها استفاده کرد.
تصویر کاربرد دستگاه تصفیه هوا در خانه

کاربرد خانگی دستگاه تصفیه هوا

هوای محیطی مانند خانه می‌تواند ۱۰ برابر آلوده‌تر از هوای فضاهای بیرونی و بسیار خطرناک برای تمامی اعضا به خصوص کودکان و سالمندان باشد. اهمیت یک دستگاه تصفیه هوای خانگی کارآمد این‌جا مطرح می‌شود.

تصویر کاربرد دستگاه تصفیه هوا در بیمارستان

کاربردهای پزشکی دستگاه‌ تصفیه هوا

طبیعت انعطاف پذیر و کارآمد دستگاه‌ تصفیه هوای IQAir، طیف وسیعی از کاربردها در مراکز پزشکی را پوشش می‌دهد. این کاربردها شامل محیط‌های آزمایشگاهی، اتاق‌های انتظار، اتاق‌های عمل و … می‌شوند. 

تصویر کاربرد دستگاه تصفیه هوا در ادارات

کاربرد دستگاه تصفیه هوا در ادارات

شرکت IQAir تمام ابزارهای ممکن را در اختیار دارد تا ادارات، دفاتر و سایر محیط‌های کاری را به مکانی مناسب برای خلاقیت، تولید و رضایت هرچه بیشتر تمام افراد اعم از مدیران و پرسنل، تبدیل کند.

تصویر کاربرد دستگاه تصفیه هوا در مکان آموزشی

کاربردهای آموزشی دستگاه‌ تصفیه هوا

هوایی که دانش‌آموزان در مراکز آموزشی تنفس می‌کنند، اثرات ماندگاری بر سلامت و موفقیت آن‌ها دارد. شرکت IQAir تجربه‌ای بسیار طولانی و ارزشمند در بهترین تصفیه هوای ممکن را دارد.

تصویر کاربرد دستگاه تصفیه هوا در دندانپزشکی

کاربرد دستگاه تصفیه هوا در مطب‌های دندانپزشکی

محیط کار دندانپزشکی می‌تواند دندانپزشک، کارکنان و بیماران را در معرض انواع بسیاری از آلاینده‌های هوا در هنگام کارهای معمول دندانپزشکی قرار دهد. سری دندانپزشکی IQAir به طور خاص برای این مراکز طراحی شده است.

تصویر دستگاه تصفیه هوا در آزمایشگاه

کاربرد دستگاه تصفیه هوا در آزمایشگاه‌ها

کنترل آلاینده‌ها در محیط‌های آزمایشگاهی، نیاز به دستگاه تصفیه هوایی دقیق و بدون نقص دارد. این کنترل هم برای پرسنل ضروری است و هم برای حفاظت نمونه‌ها و تجهیزات موجود در آزمایشگاه‌ها.

 

تصویر دستگاه تصفیه هوا در موزه

کاربرد دستگاه تصفیه هوا در موزه‌ها

IQAir در حفاظت از اشیاء ارزشمند موزه‌ها به عنوان گنجینه‌های ملی راه حل‌های تصفیه هوایی بسیار کارامد و ماندگار دارد. اشیا و مجموعه‌هایی که شامل آثار تاریخی و قدمت‎دار می‌شوند، حساسیت بسیار بالایی به آلودگی هوا و خوردگی ناشی از آن دارند.

تصویر دستگاه تصفیه هوا در هتل

کاربردهای خدماتی دستگاه‌ تصفیه هوا

مدیران صنعت گردشگری می‌دانند که مهمانان هتل‌ها، به دنبال مکانی برای آرامش و دوری از دردسرهایی مانند آلودگی فزاینده‌ زندگی روزمره هستند. یک سیستم تصفیه هوای کارامد می‌تواند نقش مهمی در فراهم آوردن این امر داشته باشد.

تصویر دستگاه تصفیه هوا در آرایشگاه

کاربرد دستگاه تصفیه هوا در آرایشگاه‌ها

آرایشگاه‌ها از جمله مراکزی هستند که از آلودگی هوای داخلی بسیار شدیدی رنج می‌برند. از این رو فراهم کردن روشی برای تصفیه و تهویه هوای این اماکن می‌تواند هم برای مراجعین و هم برای پرسنل بسیار مفید باشد.

تصویر دستگاه تصفیه هوا در خانه سالمندان

کاربرد دستگاه تصفیه هوا در مراکز مراقبتی سالمندان

مراکز مراقبتی سالمندان از اماکنی هستند که با توجه آسیب‌پذیری بیشتر مراجعین و ساکنینش، نیاز فراوانی به هوای پاک دارند. با استفاده از دستگاه‌های تصفیه هوای پرتابل میتوان بدون ایجاد هزینه اضافی، هوایی پاک برای تک تک اتاق‌های این مراکز فراهم کرد.

تصویر دستگاه تصفیه هوا در دیتاسنتر

کاربرد دستگاه تصفیه هوا در اتاق‌های سرور و دیتاسنتر

تحقیقات انجام گرفته بر دلایل خرابی تجهیزات در اتاق‌های سرور و Data Center در صنعت فن‌آوری اطلاعات نشان می‌دهد که در بسیاری از موارد، این خرابی‌ها ناشی از وجود گرد و غبار و سایر آلاینده‌های موجود در هواست.

تصویر دستگاه تصفیه هوا در باشگاه

کاربردهای دستگاه‌ تصفیه هوا در مکان‌های ورزشی

صرف نظر از اهداف اصلی باشگاه‌های ورزشی، کیفیت خدمات ارائه شده و محیط این مراکز از اهمیت بسیاری برخوردار است. یکی از مهم‌ترین عواملی که تاثیر بسیاری بر کیفیت دارد، هوای محیط و استفاده از یک سیستم تصفیه هوای کارامد است.

تصویر دستگاه تصفیه هوا در دامپزشکی

کاربردهای دستگاه‌ تصفیه هوا در کلینیک‌های دامپزشکی

تمام محیط‌ها بر اساس نوع کاربری‌ای که دارند دچار مقادیری از آلودگی هوا و آلاینده‌های مختلف هستند. یکی از اماکنی که به شدت در معرض هوای آلوده قرار دارد، کلینیک‌ها و بیمارستان‌های دامپزشکی هستند.

تصویر دستگاه تصفیه هوا در مطب پزشک

کاربرد دستگاه تصفیه هوا در مطب‌های پزشکان

کیفیت هوای داخل مطب‌های پزشکان دارای مشکلاتی مشابه هوای خانه‌ها و ادارات است. علاوه بر تراکم ویروس و باکتری منتقل شده از مراجعین، آلودگی هوای فضای بیرون به داخل محیط رانده می‌شود و در نتیجه تبدیل به آلودگی داخلی می‌شود.