کاربردهای آموزشی دستگاه‌ تصفیه هوا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تصویر کاربرد دستگاه تصفیه هوا در مدرسه
کاربردهای آموزشی دستگاه‌ تصفیه هوا

آلاینده‌های هوا کیفیت محیط آموزشی را تغییر می‌دهند.
ایجاد هوای پاک و حفظ آن در محیط‌های آموزشی چالشی ویژه است. ترکیبی پیچیده از آلاینده‌های هوای بیرونی و درونی می‌تواند محیط آموزشی را دستخوش تغییر کند و باعث ایجاد نگرانی‌هایی در مورد سلامت، راحتی دانش آموزان و کارکنان محل شود. IQAir تجربه‌ بسیاری در تهیه‌ راه حل‌های کارامد برای تصفیه هوا دارد.

کیفیت هوا در مدارس
کودکان به طور خاص در برابر آلاینده‌های سمی آسیب پذیرترند. نه تنها میزان تنفس آن‌ها در تناسب با وزنشان بیشتر است، بلکه رشد ریه‌هایشان نیز به طور مستقیم تحت تاثیر آلودگی است. قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا در دوره‌ رشد می‌تواند منجر به مشکلات تنفسی در مراحل بعدی زندگی شود. گزارش‌های در حال افزایش بیماری آسم، که عامل اصلی غیبت در کودکان دبستانی است، مستقیما به افزایش میزان آلودگی هوا بستگی دارد. اطلاعات اخیر هم چنین نشان می‌دهد که کیفیت ناسالم هوای داخلی ممکن است مستقیما کارایی ذهنی فرد هنگام تمرکز، شمارش و کار با حافظه را کاهش دهد.

راه حل‌های تصفیه هوای IQAir برای مدارس
ظرفیت‌های بالا و اندازه‌های بزرگ کلاس‌ها باعث شده است که دستگاه‌های تصفیه هوا بی تاثیر و یا دارای مشکلاتی همچون صدا باشند. IQAir تجربه‌ بسیاری در کار کردن با مدرسه‌ها و آژانس‌های دولتی برای تولید فناوری‌های تصفیه هوای مخصوص مدارس دارد. در واقع نشان داده شده است که دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir قادرند مقدار آلودگی را برای کودکان و کارکنان کلاس تا ۹۵% کاهش دهند. چنین نتایجی طی همکاری‌های نزدیک با مسئولین مدرسه‌ها و کارکنان به دست آمده است و شامل یک فرایند سه مرحله‌ای است: تحلیل مشکل، طراحی راه حل و اجرای راه حل.
با تکیه بر ۵۰ سال سابقه‌ تصفیه هوا، IQAir روش‌های ثابت شده را با فناوری‌های پیشرفته‌ تصفیه ترکیب می‌کند تا به درجه‌ای از بهبود کیفیت هوا برسد که تا سال‌های اخیر غیرممکن به نظر می‌رسیده است.