کاربردهای خدماتی دستگاه‌ تصفیه هوا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تصویر کاربرد خدماتی دستگاه تصفیه هوا
کاربردهای خدماتی دستگاه‌ تصفیه هوا

راحتی مهمانان خود را با هوایی پاک فراهم کنید.
در سال‌های اخیر، صنعت گردشگری در زمینه‌ تصفیه هوا که تاثیری مستقیم بر راحتی و سلامت مهمانان دارد، بسیار پیشرفت کرده‌ است. بسیاری از مشتریان به کیفیت هوای هتل‌ها حساس هستند. معمولا اولین دلیل این حساسیت، خدمات تمیز کردن اتاق‌ها، دود تنباکو و یا مسائل مربوط به تصفیه آب است. علاوه بر این، مشتریان بسیاری به دنبال هتل‌های مناسب بیماران آسمی و یا آلرژیک هستند.

مهمانان به دنبال هوای پاک و سالم هستند.
مدیران هتل‌ها می‌دانند که کیفیت هوا در ارزیابی مهمانان از آن مکان تاثیر بسیار بالایی دارد. تعداد زیادی از مسافران که از آلرژی رنج می‌برند، هتلی را انتخاب نمی‌کنند مگر آن که مناسب حساسیت آن‌ها باشد.

راه حل‌های تصفیه هوای IQAir برای هتل‌ها
اتاق‌های هتل‌ها در نتیجه‌ عملکرد سیستم تهویه در سرویس‌های بهداشتی اتاق‌ها و تخلیه‌ دائم هوا از فن، در فشار منفی هوا قرار دارند. این موضوع باعث می‌شود که هوای راهروها مستقیما هوای داخل اتاق‌ها را تحت تاثیر قرار دهد. هوای راهروها نیز در عوض از هوای بیرون و داخل اتاق‌ها متاثر می‌شود. در نتیجه یک جریان مداوم از ذرات آلودگی، مواد شیمیایی، گازها و آلاینده‌های دیگر به داخل اتاق مهمانان کشیده می‌شود و بر سلامت و رفاه آنان تاثیر منفی می‌گذارد. یک مسئله مهم دیگر در هتل‌ها، حضور ذرات قارچ و باکتری در کانال‌ها، روی فرش‌ها و اشیاء اتاق است.
IQAir این توانایی را دارد که صنعت گردشگری را در مشکلات خاص هوا و یا مسائل مربوط به پیشگیری، با روش‌هایی کاملا علمی یاری کند. اگر مشکل از هوای بیرون باشد و یا از یک آلاینده شیمیایی خاص در فضای داخلی، IQAir می‌تواند راه حل‌هایی برای تصفیه هوا پیشنهاد کند که کارامد، کم هزینه و مطابق سایر نیازهای هتل و یا رستوران هستند.

دستگاه‌ تصفیه هوای آی کیو ایر مدل CleanZone در هتل Swissôtel

تصویر دستگاه تصفیه هوای Cleanzone در هتل

نوآوری سوئیسی، زیبایی مدرن و حس زندگی و نشاط، ویژگی‌هایی هستند که برند هتل‌های Swissôtel را توصیف می‌کنند. شعب هتل‌های زنجیره‌ای Swissôtel را می‌توانید در ۳۰ مکان محبوب گردشگران و در قلب جاذبه‌های توریستی پیدا کنید. این هتل‌ها تمام ویژگی‌های محبوب فرهنگ سوئیسی را در خود جا داده‌اند و با ترکیب طراحی هوشمند، به اصل و ریشه فرهنگ مهمانداری سوئیسی وفادار مانده‌اند. به تازگی این برند، تعدادی از اتاق‌هایش را به مفهوم ” حیات و زنده دلی” اختصاص داده است. با اقامت در این اتاق‌ها، مهمانان می‌توانند بدن، ذهن و روح خود را پر نشاط و احیا سازند زیرا در فضای این اتاق‌ها، توجه ویژه‌ای به کیفیت اقامت مهمانان شده است. برای تجهیز و طراحی اتاق‌های جدید Swissôtel از وسایل و امکانات برندهایی استفاده شده است که دغدغه‌ای مشابه Swissôtel برای نشاط کاربران خود دارند. آی کیو ایر یکی از این برندها است.

سیستم‌های تصفیه هوای آی کیو ایر، هوای پاک برای مهمانان هتل Swissôtel در شهر زوریخ فراهم می‌کنند

لیلیان روتل، مدیریت Swissôtel می‌گوید: ” احساس نشاط و سرزندگی یک عنصر حیاتی برای لذت بردن از زندگی و یکی از پایه‌های اصلی تجربه در شعب Swissôtel است. “اتاق سرزندگی” جدید ما، که بسیاری از ویژگی‌های لازم سلامتی را دارد، یک نماد زنده از ارزش‌های برند ماست.”
این اتاق‌های بسیار زیبا، مجهز به سیستم‌های تصفیه هوای آی کیو ایر مدل CleanZone هستند، که قابلیت تصفیه و جذب آلاینده‌هایی از جمله، دوده ماشین، آلرژن‌ها، ویروس و سایر ذرات معلق را دارد. دستگاه‌های تصفیه هوای CleanZone، هوایی کاملا پاک و تصفیه شده که از ملزومات زندگی سالم است را برای مهمانان هتل فراهم می‌کند. “اتاق‌های سرزندگی” Swissôtel نماینده تمام برندهایی هستند که برای سلامتی افراد اهمیت ویژه‌ای قائل هستند و اهمیت به محیط زیست، هنر، کارایی و لوکس بودن را در طراحی این اتاق ترکیب کرده‌اند تا فضایی بسیار با کیفیت را ایجاد کنند.
فرانک‌ هامس، مدیریت شرکت آی کیو ایر سوئیس نیز می‌گوید: ” آی کیو ایر بسیار مفتخر است که می‌تواند در پروژه “اتاق‌های سرزندگی” Swissôtel همکاری کند. مطالعات نشان داده‌اند که هوای پاک و تصفیه شده، یک المان ضروری برای سلامتی افراد است. با توجه به این موضوع که فناوری تصفیه هوایی که ما استفاده می‌کنیم، در جذب و تصفیه ذرات معلق و ایجاد هوایی پاک در حد کلاس پزشکی، بسیار کارامد است، بسیار طبیعی است که در این پروژه از دستگاه‌های ما استفاده شود.”

سیستم‌های تصفیه هوای آی کیو ایر مدل CleanZone
دستگاه‌های تصفیه هوای سریCleanZone برای ادارات، بیمارستان‌ها، مدارس و مراکز تجاری دیگر که در معرض میزان بالایی از آلودگی هوا هستند، طراحی شده‌اند. مدیای فیلتراسیون دستگاه تصفیه هوای CleanZone بیشتر از ۹۹% ذرات ۰.۳ میکرون و بزرگتر را از بین می‌برد و کوچکترین ذرات موجود تا ۰.۰۰۳ میکرون را فیلتر می‌کند. گرده‌ موتورها، آلرژی‌زاها، ویروس‌ها و تمام آلاینده‌های دیگر معلق در هوا دائما فیلتر می‌شوند و هوای تمیز از بالای دستگاه تصفیه هوا به محیط بر می‌گردد.
هیچ دستگاه تصفیه هوای دیگری از نظر عملکرد آسان و بی صدا مشابه دستگاه‌های تصفیه هوای CleanZone نیست. این ویژگی به دو فن دقیق و قوی IQAir برمی‌گردد که مقدار زیادی از هوا را، با مقدار بسیار کمی‌ لرزش وارد دستگاه می‌کنند. فناوری نانوفیبر IQAir اجازه می‌دهد که هوایی بیشتر از انچه مرسوم سایر دستگاه‌های تصفیه هوا است، وارد دستگاه تصفیه هوای CleanZone شود و در عین حال کارایی فیلترها نیز تغییری نمی‌کند. دستگاه‌های تصفیه هوای CleanZone دارای یک طراحی پست فیلتر کاهش دهنده‌ صدا هستند که هوا را بدون صدای اضافه و آزاردهنده به محیط وارد می‌کند.

تصویر دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر سری کلین زون 5000 در هتل